Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ СИСТЕМИ ВЗАЄМОДІЇ НА РИНКУ ЛАКОФАРБОВИХ ТОВАРІВ

ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ СИСТЕМИ ВЗАЄМОДІЇ НА РИНКУ ЛАКОФАРБОВИХ ТОВАРІВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ СИСТЕМИ ВЗАЄМОДІЇ НА РИНКУ ЛАКОФАРБОВИХ ТОВАРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,77 KB
Завантажень:
403
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Донецький державний університет економіки і торгівлі
ім. М.Туган-Барановського
ВОТЧЕНІКОВА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 339.13:667.6
ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ СИСТЕМИ ВЗАЄМОДІЇ
НА РИНКУ ЛАКОФАРБОВИХ ТОВАРІВ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація
і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Лойко Дмитро Петрович,
Донецький державний університет економіки
і торгівлі ім. М.Туган-Барановського,
завідувач кафедри товарознавства, митної справи та експертизи непродовольчих товарів.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Максимова Тетяна Семенівна,
Східноукраїнський національний університет
ім. Володимира Даля,
завідувач кафедри маркетингу;
кандидат економічних наук, доцент
Криковцева Ніна Олександрівна,
Донецький державний університет економіки
і торгівлі ім. М.Туган-Барановського,
доцент кафедри маркетингу і комерційної справи.
Провідна установа: Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України (м. Харків), кафедра економіки та маркетингу.
Захист відбудеться 30 травня 2006 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б-р Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 28 квітня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Виноградова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Динамічний розвиток ринкових відносин в Україні потребує перегляду існуючих підходів щодо організації маркетингу суб’єктами господарювання. Класичне розуміння змісту маркетингової діяльності, спрямованої на перемогу у конкурентній боротьбі, виявило певні недоліки, пов’язані з руйнуючою силою конкуренції. Тому все більшу значущість набуває парадигма відносин як основа для створення стійкого конкурентного становища не одного окремо діючого суб’єкта господарювання, а групи підприємств та споживачів-приватних осіб, представлених на ринку єдиною системою. Даний підхід втілено в концепцію маркетингу відносин. В практиці господарювання сучасних підприємств досвід впровадження маркетингу відносин обмежується використанням його окремих елементів. Поза увагою практичних робітників залишається глибока теоретична база, на якої ґрунтується дана концепція.
Теоретичним основам концепції маркетингу відносин присвячені роботи таких зарубіжних вчених, як Бутчер С., Гордон Ян Х., Гронрус К., Котлер Ф., Маттссон Л.-Г., та ін. Цей напрямок набув подальшого розвитку в дослідженнях російських та українських вчених: Багієва Г.Л., Балабанової Л.В., Гаркавенко С.С., Крикавського Є.В., Криковцевої Н.О., Лойко Д.П., Максимової Т.С., Овечкіної О.А., Тарасевича В.М., Третяка О.А., Шубіна О.О., Яковлєва А.І. та ін. Вченими побудована досить глибока теоретико-методологічна база концепції маркетингу відносин, однак питання щодо інструментарію та конкретних зусиль з формування маркетингової системи взаємодії (МСВ) на цей час залишаються недостатньо розробленими.
Об’єктивна необхідність систематизації теоретичних знань у сфері маркетингу відносин, подальшого розвитку концептуальних, методологічних та методичних засад формування МСВ обумовили актуальність теми дисертаційній роботі, її мету та завдання.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана згідно до плану науково-дослідних робіт Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського: держбюджетна тема № Д-812/2001 “Рекомендації по регулюванню діяльності торговельних підприємств м.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ СИСТЕМИ ВЗАЄМОДІЇ НА РИНКУ ЛАКОФАРБОВИХ ТОВАРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок