Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ ДІЯЛЬНОСТІ В СИСТЕМІ СІЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ (НА ПРИКЛАДІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ ТА АР КРИМ)

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ ДІЯЛЬНОСТІ В СИСТЕМІ СІЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ (НА ПРИКЛАДІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ ТА АР КРИМ)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ ДІЯЛЬНОСТІ В СИСТЕМІ СІЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ (НА ПРИКЛАДІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ ТА АР КРИМ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,15 KB
Завантажень:
134
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА”
ОСАДЧА ТЕТЯНА СТАНІСЛАВІВНА
УДК 657:334.012.64
ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ ДІЯЛЬНОСТІ В СИСТЕМІ СІЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ
(НА ПРИКЛАДІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ ТА АР КРИМ)
Спеціальність 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту Херсонського національного технічного університету, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Кужельний Микола Васильович,
ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, завідувач кафедри обліку підприємницької діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кірейцев Григорій Герасимович,
Національний аграрний університет (м. Київ),
професор кафедри обліку і аудиту;
кандидат економічних наук, доцент
Бардаш Сергій Володимирович,
Київський національний торговельно – економічний університет,
доцент кафедри бухгалтерського обліку
Захист відбудеться “__8__” листопада 2007р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.06 при Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49 г, к.601.
Автореферат розісланий “_5__” жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, професор О.Д. Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з головних завдань ринкової трансформації економіки є ефективне використання природно-ресурсного та соціально-економічного потенціалу регіонів. В зв’язку з цим, особливо актуальним є питання забезпечення розвитку рекреаційної сфери як однієї із рентабельних та швидкоокупних. Як свідчить світовий досвід, рекреаційне господарство, зокрема туризм, може суттєво впливати на соціально-економічний розвиток регіонів, а залучення інвестицій для забезпечення рекреаційного облаштування територій – на приріст виробництва не лише в індустрії відпочинку і оздоровлення, але і в інших галузях. Такі регіони як Херсонщина, Львівщина, Івано-Франківщина, Тернопільщина, Чернігівщина та інші активно пропагують та впроваджують сільський туризм. В цілому 55,4% загальної території України, на яких мешкає 49,3% населення, найближчим часом можуть здійснювати підприємницьку діяльність в цій галузі.
Питання теорії і методики територіальної організації господарства ґрунтовно досліджені у працях С.І. Дорогунцова, М.М. Колосовського, Ю.Т. Саушкіна, С.Б. Хорєва, М.Г. Чумаченка та інших вчених. Проблемам розвитку рекреаційного господарства і його територіальної організації присвячені роботи в різних галузях науки: географії, економіці, містобудуванні, соціології, медицині тощо. Серед дослідників потрібно виділити: В.І. Азара, М.В. Багрова, О.А. Веденіна, М.І. Долішного, В.К. Євдокименка, І.В. Зоріна, О.М. Ігнатенка, М.П. Крачила, О.О. Мазуркевича, М.С. Мироненка, М.С. Нудельмана, В.С. Преображенського, І.Т. Твердохлєбова та інших.
Протягом останнього десятиріччя в Україні приділяється багато уваги розвитку туризму. Низка документів, прийнятих на державному рівні за останні 7 років підкреслюють необхідність вдосконалення нормативно-правової бази з метою залучення до розвитку туристичної індустрії підприємств малого бізнесу та приватного сектору, особливо в сільській місцевості, а також розробки Програми розвитку сільського зеленого туризму в Україні. Все це підкреслює актуальність розвитку сільського зеленого туризму в Україні та поряд з цим свідчить про певну невизначеність в напрямах та умовах, зокрема його правових функцій. На цей час, крім правових засад, є ціла низка економіко-облікових аспектів, що тісно переплетені з питаннями фінансування, оподаткування і які відчутно гальмують розвиток сільського туризму.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ ДІЯЛЬНОСТІ В СИСТЕМІ СІЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ (НА ПРИКЛАДІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ ТА АР КРИМ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок