Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розвиток теорії та засад формування нормативної бази безпеки дорожнього руху

Розвиток теорії та засад формування нормативної бази безпеки дорожнього руху

Назва:
Розвиток теорії та засад формування нормативної бази безпеки дорожнього руху
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,43 KB
Завантажень:
491
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Національний університет “Львівська політехніка”
Сопільник Любомир Іванович
УДК 006.063:656.13.
Розвиток теорії та засад
формування нормативної бази
безпеки дорожнього руху
05. 01.02 – стандартизація та сертифікація
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Львів – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті "Львівська політехніка"
Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор
Столярчук Петро Гаврилович,
завідувач кафедри "Метрологія, стандартизація та
сертифікація" Національного університету "Львівська
політехніка"
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Камінський Віктор Юлійович,
директор Українського науково-дослідного інституту
стандартизації, сертифікації та інформації Державного
комітету України з питань технічного регулювання та
споживчої політики, м.Київ.
доктор технічних наук, професор
Назаренко Леонід Андрійович, завідувач відділу Державного науково-виробничого об'єднання "Метрологія" Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, м.Харків.
Доктор технічних наук, професор
Поджаренко Володимир Олександрович, завідувач кафедри метрології і промислової автоматики Вінницького державного технічного університету Міністерства освіти і науки України, м.Вінниця.
Провідна установа: Державний науково-дослідний інститут метрології
вимірювальних систем ДНДІ "Система" Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, науково-дослідний відділ стандартизації систем управління якістю і навколишнім середовищем, м.Львів.
Захист відбудеться 28 лютого 2003 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.08 у Національному університеті "Львівська політехніка" (79013, Львів-13, вул. С.Бандери, 12, ауд.226 головного корпусу).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету "Львівська політехніка" за адресою 79013, Львів, вул..Професорська,1.
Автореферат розісланий " 27 " лютого 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д-р техн. наук, проф. Луцик Я.Т.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Від якості функціонування системи транспорту залежать умови існування як окремих громадян, так і суспільства загалом, а якість транспорту – це один з найважливіших показників якості життя. Сьогодні існує низка проблем, які виникають внаслідок неякісного функціонування системи транспорту. Задача зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод (ДТП) та їх жертв – це одна з найважливіших проблем, і навіть проблема охорони навколишнього середовища відходить на задній план. Соціально-економічні прогнози Світової організації здоров'я свідчать, що ДТП, які зараз займають сьоме місце в списку найбільших загроз здоров'ю та життю людини, через 25 років будуть вже на другому місці.
Безпечне транспортування людей і товарів має стати в найближчому майбутньому одним з найважливіших завдань діяльності органів державного управління та органів самоуправління громадян.
Об'єднані зусилля щодо покращання безпеки дорожнього руху (БДР) в країнах Європейського Союзу (ЄС) базуються на висновках оцінки стану БДР, а також на результатах наукових досліджень. Вважається, що ДТП є надто складною проблемою, щоб розглядати її методом проб і помилок.
Отже, формулювання теоретичних засад опису та прогнозування ДТП і створення на цій підставі відповідних нормативних актів є вчасним і актуальним завданням та викликає науковий та практичний інтерес.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася в межах пріоритетних напрямків розвитку науки і техніки в Україні відповідно до плану науково-дослідних робіт Національного університету “Львівська політехніка”, за тематикою “Достандартизаційні дослідження нових методів та засобів метрологічного забезпечення випробувань і контролю фізико-механічних і хімічних властивостей сучасних матеріалів та діагностики виробів і складних систем з їх застосуванням”, затвердженою Міносвіти України від 13.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: Розвиток теорії та засад формування нормативної бази безпеки дорожнього руху

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок