Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ ВАЖКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ ВАЖКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ ВАЖКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,45 KB
Завантажень:
12
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇН
И


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БРУСНІЦИН ДМИТРО ЄВГЕНОВИЧ
УДК 658:338.5
ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ ВАЖКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Маріуполь – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Гуманітарному університеті „Запорізький інститут державного та муніципального управління”.
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, доцент
Дацій Надія Василівна,
Гуманітарний університет „Запорізький інститут державного та муніципального управління”,
заступник завідувача кафедрою
фінансів і банківської справи.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, доцент
Момот Володимир Євгенович,
Дніпропетровський університет економіки та управління Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту;
кандидат економічних наук, доцент
Лепьохін Олександр Васильович,
ВАТ “Запорізький сталепрокатний завод”,
заступник генерального директора.
Провідна установа - | Рада з вивчення продуктивних сил України НАН України, відділ проблем розвитку і розміщення галузей обробної промисловості, м. Київ.
Захист відбудеться “30” листопада 2005 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .052.02 у Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Приазовського
державного технічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, 7.
Автореферат розісланий “29” жовтня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Колосок


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Еволюція української промисловості починаючи з 1992 р. є відображенням функціонування усієї економіки країни. Макроекономічні зміни мали визначальний вплив на траєкторію розвитку економіки країни, окремих регіонів і ситуації, яка складалась на рівні промислових секторів. Великі промислові комплекси і особливо галузі важкої промисловості вимагали докорінної реорганізації, що здатна зберегти і створити умови для нарощування виробничого і технологічного потенціалу. Метою реорганізації підприємств є швидка їх адаптація до ринкових умов господарювання, зростання результативних показників їх діяльності і на цій основі – підвищення рівня зайнятості та забезпечення стабільності українського суспільства. Реалізацію даних процесів можливо здійснити через застосування механізму та важелів реструктуризації.
Реструктуризація підприємств покликана вирішити низку проблем, серед яких: неефективність системи управління, техніко-технологічне відставання виробництва, відсутність власних обігових коштів, низька конкурентоспроможність продукції. Вирішення цих проблем пов’язане, насамперед, із формуванням нових механізмів і методів управління, які були б адекватними організаційно-економічному стану підприємств, а також ринковим умовам господарювання.
Проблемам реструктуризації підприємств присвячені дослідження таких зарубіжних і вітчизняних вчених, як І. Акімова, А. Алпатов, Л. Батенко, С. Біла, В. Бодров, Н. Дацій, С. Довбня, В. Інютін, Л. Кальніченко, О. Лепьохін, Л. Лігоненко, Т. Мізерна, В. Момот, С. Покропивний, Н. Порожняк, О. Пушкар, О. Сухарєв, Р. Холт, М. Хохлов, З. Шершньова та ін. У роботах цих авторів проаналізовані й обґрунтовані підходи до реструктуризації, як до вирішення проблем антикризового управління й приватизації підприємств. Разом з тим недостатньо уваги приділяється механізму реструктуризації як системі, яка ґрунтується на взаємодії із зовнішнім середовищем, організує розробку та реалізацію комплексу заходів щодо реструктуризації і спрямована на ефективне функціонування та розвиток підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ ВАЖКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок