Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ СИНХРОННИМИ ЕЛЕКТРОПРИВОДАМИ З ЄМНІСНИМИ НАКОПИЧУВАЧАМИ ЕНЕРГІЇ В КОНТУРІ ЗБУДЖЕННЯ (ТЕОРІЯ, ДОСЛІДЖЕННЯ, РОЗРОБКА, ЗАСТОСУВАННЯ)

СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ СИНХРОННИМИ ЕЛЕКТРОПРИВОДАМИ З ЄМНІСНИМИ НАКОПИЧУВАЧАМИ ЕНЕРГІЇ В КОНТУРІ ЗБУДЖЕННЯ (ТЕОРІЯ, ДОСЛІДЖЕННЯ, РОЗРОБКА, ЗАСТОСУВАННЯ)

Назва:
СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ СИНХРОННИМИ ЕЛЕКТРОПРИВОДАМИ З ЄМНІСНИМИ НАКОПИЧУВАЧАМИ ЕНЕРГІЇ В КОНТУРІ ЗБУДЖЕННЯ (ТЕОРІЯ, ДОСЛІДЖЕННЯ, РОЗРОБКА, ЗАСТОСУВАННЯ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,01 KB
Завантажень:
361
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИСТЕТ
Нізімов Віктор Борисович
УДК 621.313.323
СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ СИНХРОННИМИ ЕЛЕКТРОПРИВОДАМИ З
ЄМНІСНИМИ НАКОПИЧУВАЧАМИ ЕНЕРГІЇ В КОНТУРІ ЗБУДЖЕННЯ
(ТЕОРІЯ, ДОСЛІДЖЕННЯ, РОЗРОБКА, ЗАСТОСУВАННЯ)
Спеціальність 05.09.03 –
електротехнічні комплекси і системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ–2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі електрообладнання Дніпродзержинського державного технічного університету.
Науковий консультант:
- доктор технічних наук, професор
Садовой Олександр Валентинович,
проректор з наукової роботи, завідувач кафедри електрообладнання Дніпродзержинського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор
Родькін Дмитро Йосипович,
завідувач кафедри системи автоматичного управління та електропроводу Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України.
- доктор технічних наук, професор,
Плахтина Омелян Григорович,
професор кафедри автоматизованого електроприводу Національного політехнічного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
- доктор технічних наук, професор,
Сивокобиленко Віталій Федорович,
завідувач кафедри електричних станції, мереж і систем
Донецького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа:
Харківський національний політехнічний університет “ХПІ” Міністерства освіти і науки України, кафедра автоматизованих електромеханічних системи.
Захист відбудеться "26"червня 2002 р. в 14 г. 00 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.07 по захисту дисертацій при Національній гірничий університет Міністерства освіти і науки України,
49027, м. Дніпропетровськ–27, пр. К.Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного гірничого університету України за адресою:
49027, м. Дніпропетровськ–27, пр. К.Маркса, 19.
Автореферат розісланий "24" травня 2002 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Т. Заїка
Д 08.080.07
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Стан і актуальність проблеми. Значну питому вагу в забезпеченні безперервних і складних технологічних процесів на підприємствах металургійної, хімічної, нафтопереробної галузей промисловості мають синхронні двигуні (СД) з системами збудження (СЗ).
Технічна досконалість сучасних тиристорних систем збудження, досягнута завдяки зусиллям вітчизняних і зарубіжних вчених, провідних науково-дослідних і виробничих колективів хоча і дозволила практично вирішити задачу надійності роботи синхронних електроприводів (СЕП) цілого ряду установок з безперервними технологічними процесами в умовах безперебійного електропостачання при належній якості електроенергії, однак при короткочасних порушеннях електропостачання або прикладання значного навантаження до валу двигуна вони практично вичерпали можливість подальшого підвищення надійності роботи СЕП.
Відомі системи збудження не забезпечують необхідних асинхронних характеристик СД при незмінній або змінній кратності пускового резистора, що необхідно для підвищення електромагнітного моменту номінально завантажених СД в умовах зниженої напруги електромережі. При самозапуску СД ряду механізмів і установок із безперервними або складними технологічними процесами після короткочасної перерви електроживлення системи збудження з режимом інвертування перетворювачів не забезпечують форсованого гасіння поля збудження, що призводить до несинхронного вмикання двигуна, яке супроводжується значними кидками струму статора й електромагнітного моменту. В результаті цього відбувається відключення СЕП, що призводить до значного народногосподарського збитку. Застосування релейного або параметричного форсування напруги збудження в тиристорних системах є малоефективним при глибоких зниженнях напруги в мережі живлення або прикладаннях значного навантаження до валу двигуна через інерційність контуру збудження, що в результаті призводить до втрати стійкості завантажених двигунів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ СИНХРОННИМИ ЕЛЕКТРОПРИВОДАМИ З ЄМНІСНИМИ НАКОПИЧУВАЧАМИ ЕНЕРГІЇ В КОНТУРІ ЗБУДЖЕННЯ (ТЕОРІЯ, ДОСЛІДЖЕННЯ, РОЗРОБКА, ЗАСТОСУВАННЯ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок