Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ РИНКУ АКЦІЙ У ПЕРЕХІДНІЙ ЕКОНОМІЦІ

ФОРМУВАННЯ РИНКУ АКЦІЙ У ПЕРЕХІДНІЙ ЕКОНОМІЦІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ РИНКУ АКЦІЙ У ПЕРЕХІДНІЙ ЕКОНОМІЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,34 KB
Завантажень:
57
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
Опришко Володимир Олексійович
УДК 330.142.28
ФОРМУВАННЯ РИНКУ АКЦІЙ У ПЕРЕХІДНІЙ ЕКОНОМІЦІ
Спеціальність 08.01.01 – економічна теорія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків - 2000


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі економічної теорії Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, професор
Ткаченко Іван Яремович,
Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна (м. Харків), професор кафедри економічної теорії
Офіційні опоненти: | - доктор економічних наук
Яременко Олег Леонідович,
Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна (м. Харків), професор кафедри економічної теорії та економічних методів управління;
- кандидат економічних наук
Ткачова Лариса Андріївна,
акціонерний поштово-пенсійний банк “Аваль” (м. Київ), консультант управління організаційної та кадрової роботи.
Провідна установа - | Київський національний університет імені Тараса Шевченка Міністерства освіти і науки України, м. Київ, кафедра економічної теорії,
Захист відбудеться 24 листопада 2000 року о 15-15 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .051.01 Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, пл. Свободи, буд. , ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, пл. Свободи, буд. .
Автореферат розісланий 23 жовтня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В. М. Соболєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Україна здійснює широкомасштабні соціально-економічні перетворення, націлені на формування багатоукладної соціально орієнтованої ринкової економіки. Одними з центральних проблем цих перетворень є формування ринкової інфраструктури, структурна перебудова економіки та її роздержавлення.
В Україні приватизація великих та середніх державних підприємств відбулася разом з їх акціонуванням, внаслідок чого акціонерні товариства по кількості та обсягу виробництва домінують в Україні, і це формально створило підгрунтя для формування ринку акцій. З іншого боку вже у 1998 році сформувалася розвинута за обсягом інфраструктура ринку акцій. На рівні законодавчої та виконавчої влади України у цілому створено нормативно-правову базу функціонування фондового ринку.
Актуальність теми роботи обумовлюється тим, що ринок акцій потенційно здатний допомогти здійснити в Україні структурну перебудову економіки завдяки перетіканню капіталів, а також стати фактором економічного зростання, збільшення зайнятості, інтеграції економіки України у світове господарство. Формування фондового ринку в Україні здійснюється у період бурхливого якісного і кількісного розвитку ринку акцій на світових ринках і це надає додаткову і унікальну можливість для України використати його ресурси в інтересах національного економічного зростання.
Проте об’єктивно існує значна відстань між потенційними можливостями, які закладені у ринку акцій та акціонерній формі власності, та реальним їх використанням у перехідних економіках. Велика кількість існуючих проблем на українському ринку акцій, його низька активність та ефективність демонструють неадекватність обсягу та результатів досліджень проблем формування ринку акцій у перехідній економіці інверсійного типу у сучасній українській економічній науці практичному значенню цього питання. Складність, різноманіття перехідних процесів в українській економіці, їх інверсійний характер, наявність значних нашарувань адміністративно-командної системи господарювання ускладнює дослідження і обумовлює відповідну його актуальність.
У досліджені автором були використані роботи українських та зарубіжних вчених, які досліджували проблеми акціонерної форми власності і ринку акцій: Г.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ РИНКУ АКЦІЙ У ПЕРЕХІДНІЙ ЕКОНОМІЦІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок