Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕРЕБІГ ПОСТМЕНОПАУЗАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК, ЩО ПРОЖИВАЮТЬ НА РАДІАЦІЙНО ЗАБРУДНЕНИХ ТЕРИТОРІЯХ (ДІАГНОСТИКА, ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ)

ПЕРЕБІГ ПОСТМЕНОПАУЗАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК, ЩО ПРОЖИВАЮТЬ НА РАДІАЦІЙНО ЗАБРУДНЕНИХ ТЕРИТОРІЯХ (ДІАГНОСТИКА, ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ)

Назва:
ПЕРЕБІГ ПОСТМЕНОПАУЗАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК, ЩО ПРОЖИВАЮТЬ НА РАДІАЦІЙНО ЗАБРУДНЕНИХ ТЕРИТОРІЯХ (ДІАГНОСТИКА, ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,78 KB
Завантажень:
469
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
РЕГЕДА СВІТЛАНА ІВАНІВНА
УДК 618.173:614.876-07-079-08
ПЕРЕБІГ ПОСТМЕНОПАУЗАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК, ЩО ПРОЖИВАЮТЬ НА РАДІАЦІЙНО ЗАБРУДНЕНИХ ТЕРИТОРІЯХ (ДІАГНОСТИКА, ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ)
14.01.01-акушерство та гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України.
Науковий керівник:
доктор медичних наук, старший науковий співробітник
ТАТАРЧУК ТЕТЯНА ФЕОФАНІВНА,
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України,
завідувач відділення ендокринної гінекології
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор ГОЛОТА ВЛАДИСЛАВ ЯКОВИЧ
Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця МОЗ України
(м.Київ), завідувач кафедри акушерства та гінекології №3
доктор медичних наук, професор СЕНЧУК АНАТОЛІЙ ЯКОВИЧ
Київський медичний інститут Української асоціації народної медицини МОЗ України, завідувач кафедри акушерства та гінекології
Провідна установа:
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України, кафедра акушерства, гінекології та перинатології.
Захист відбудеться " 27 " червня 2002 року о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальностями "Педіатрія", "Акушерство та гінекологія" при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м.Київ, вул. Мануїльського, 8).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м.Київ, вул. Мануїльського, 8).
Автореферат розісланий " 20 " травня 2002 року
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.В. Квашніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Значна частина густонаселених територій України постраждала внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Наряду з цим людство стоїть перед необхідністю використання ядерних технологій, що несуть у собі потенційну, а часто і реальну загрозу для здоров'я та життя людей. Тож оцінку, мінімізацію негативних наслідків радіаційної катастрофи, розробку оптимальних методів їх профілактики можна вважати ключовими серед медичних проблем (М.І. Руднєв, 1997).
Наслідки широкомасштабних досліджень свідчать про зростання негативних тенденцій в медико-демографічній ситуації та про більшу вираженість цих змін у радіаційно забруднених місцевостях (М. Омелянець, 1998).
Беручи до уваги джерело виникнення радіаційного фактору (катастрофа), на думку більшості авторів, слід враховувати наявність психоемоційного та психосоціального стресу як наслідка переселення, змін способу життя та праці. (М.В. Фёдорова, 1997).
Наряду з цим, в умовах існування загальної тенденції до постаріння населення, збереження здоров'я людей старшого віку - одна з першочергових задач. В Україні серед країн СНД найбільший відсоток людей похилого віку. Жінки віком старше 50 років в нашій державі складають понад третину жіночого населення і майже п’яту частку всього населення країни (О.Ф. Возіанов, 1997), а майже третина життя сучасних жінок припадає саме на постменопаузальний період (WHO, 1996). У 60-80% випадків постменопаузальний період набуває патологічного перебігу, що значною мірою знижує “якість життя” жінки та негативно впливає на демографічні показники (В.П. Сметник, 1997; K. Nellson, 1996; T. Bacstrum, 1997; D.W. Purdie, 1998).
У проаналізованій нами літературі не виявлено даних щодо перебігу менопаузи, про характер та структуру постменопаузальних ускладнень у жінок з регіонів, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Запропоновані на сьогоднішній день методи лікування та профілактики патологічних станів, що ускладнюють перебіг постменопаузального періоду, не завжди ефективні. Тому оптимізація методів профілактики та лікування постменопаузальних розладів у жінок з регіонів посиленого радіаційного контролю залишається досить актуальною проблемою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПЕРЕБІГ ПОСТМЕНОПАУЗАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК, ЩО ПРОЖИВАЮТЬ НА РАДІАЦІЙНО ЗАБРУДНЕНИХ ТЕРИТОРІЯХ (ДІАГНОСТИКА, ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок