Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Мобільна розчинозмішувальна установка з однопоршневим розчинонасосом

Мобільна розчинозмішувальна установка з однопоршневим розчинонасосом

Назва:
Мобільна розчинозмішувальна установка з однопоршневим розчинонасосом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,33 KB
Завантажень:
253
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Міністерство освіти і науки України
Полтавський національний технічний університет
імені Юрія Кондратюка
Попов Станіслав В’ячеславович
УДК 693.5(088.8)
Мобільна розчинозмішувальна установка
з однопоршневим розчинонасосом
05.05.02 – Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Онищенко Олександр Григорович,
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, завідувач кафедри будівельних машин та обладнання.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Назаренко Іван Іванович,
Київський національний університет будівництва
та архітектури, завідувач кафедри машин і обладнання
технологічних процесів;
доктор технічних наук, професор
Маслов Олександр Гаврилович,
Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського,
завідувач кафедри основ конструювання машин і
технологічного обладнання.
Захист відбудеться 25 червня 2008 року, о 13.30, на засіданні спеціалізованої вченої ради К 44.052.01 Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24 (зала засідань – аудиторія 218).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою:
36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий 19 травня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
канд. техн. наук, доцент М.П. Нестеренко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У будівельному виробництві під час зведення будинків та споруд штукатурні роботи відносять до одних із найбільш трудомістких процесів. Їх частина у загальних витратах праці становить 25…30%, а в загальній вартості будівництва – 15…18%. Тому питання механізації штукатурних робіт має особливо актуальне значення, оскільки від якості та термінів їх виконання залежать строки своєчасного введення об’єктів в експлуатацію. Значна частка ручної праці наявна на дрібних територіально розрізнених об’єктах. В останні десятиріччя у будівництві з будь-яким обсягом штукатурних робіт використовуються, головним чином, потужні штукатурні станції. Вони працюють на привізному розчині з бетонно-розчинних заводів. У штукатурній станції безпосередньо перед використанням розчин доводиться до товарної кондиції, тому що внаслідок транспортування автосамоскидами з нього втрачається деяка кількість води, цементу чи вапна.
Проведений у роботі економічний аналіз свідчить про те, що вартість розчину, привезеного з розчинного вузла або заводу, в 1,5–2,5 рази більша від вартості розчину, який приготований безпосередньо на місці будівництва. Наприклад, під час сільськогосподарського будівництва або спорудження котеджів застосування штукатурних станцій узагалі недоцільне внаслідок як незначного обсягу робіт, так і відсутності в сільській місцевості розчинних вузлів. Виникає проблема підвищення ефективності засобів механізації будівництва для зменшення рівня ручної праці, пов’язана із відсутністю ефективних малогабаритних мобільних розчино-змішувальних установок для приготування будівельних розчинів із сухих компонентів (цементу, вапна, піску і води) безпосередньо на будівельних об’єктах з подальшим їх транспортуванням по трубопроводах до місць використання.
Виходячи із цього, в даній роботі поставлене актуальне завдання створення, дослідження й широкого впровадження у будівельне виробництво України мобільної розчино-змішувальної установки, обладнаної новим однопоршневим розчинонасосом із комбінованим компенсатором пульсації тиску, а також розроблення методики розрахунку її конструктивно-технічних і енергетичних параметрів з обґрунтуванням режимів роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Мобільна розчинозмішувальна установка з однопоршневим розчинонасосом

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок