Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГ РИНКУ ПРАЦІ (методологія дослідження)

МАРКЕТИНГ РИНКУ ПРАЦІ (методологія дослідження)

Назва:
МАРКЕТИНГ РИНКУ ПРАЦІ (методологія дослідження)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,30 KB
Завантажень:
47
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Легомінова Світлана Володимирівна
УДК 331.5
МАРКЕТИНГ РИНКУ ПРАЦІ
(методологія дослідження)
Спеціальність 08.01.01 - Економічна теорія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ –2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі економіки Академії муніципального управління Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Ніколенко Юрій Васильович,
Академія муніципального управління,
завідувач кафедри економіки
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Бобров Віталій Якович,
Інститут вищої освіти
Академії педагогічних наук України,
завідувач відділом економіки і
управління вищою освітою
кандидат економічних наук, доцент
Радченко Володимир Васильович,
Національний педагогічний університет
імені М.П. Драгоманова, завідувач кафедри
економічної теорії
Провідна установа: Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
кафедра економічної теорії, Міністерство освіти і науки
України, м. Київ
Захист відбудеться “ 7 ” травня 2002 р. о 14—00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.03 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розіслано " 2 " квітня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук, професор Фукс А.Е.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Впровадження маркетингового дослідження ринку праці є новим напрямом діяльності у сфері зайнятості. Нині проблема зайнятості набуває особливої актуальності й соціальної гостроти, що посилюється тенденціями до наростання масштабного безробіття та нераціональним використанням праці на багатьох підприємствах і в організаціях різних форм власності.
Попит на робочу силу на ринку праці України визначається без прив'язки до змін основних макроекономічних показників. Ринок праці прогнозується в умовах повного інформаційного вакууму щодо загальної динаміки тенденцій на ньому.
Маркетингове дослідження ринку праці вимагає не лише всебічного аналізу чинників мікро- і макросередовища, в якому цей ринок функціонує, а й ґрунтовних оцінок закономірностей розвитку явищ маркетингового середовища ринку праці.
Водночас упровадження маркетингового дослідження ринку праці дасть змогу підтримувати належну збалансованість між вільними робочими місцями і вивільненими з виробництва працівниками, що є однією з основних макроекономічних проблем, і тому потребує своєчасного вивчення досвіду успішного функціонування ринку праці, нагромадженого країнами з ринковою економікою.
За останній час в Україні проведено низку важливих заходів прикладного характеру, які спрямовані на розвиток ринку праці, становлення механізмів його функціонування, здатних забезпечити проведення гнучкої політики в сфері зайнятості. З цією метою ухвалено пакет законодавчих і нормативних документів, створено мережу державних служб зайнятості, закладено підвалини для формування механізму соціального захисту тимчасово непрацюючого населення. Але деякі заходи потребують адаптації до існуючих економічних умов перехідного періоду.
Питання маркетингу активно розробляються науковцями різних країн. Серед іноземних фахівців з маркетингу найбільшої популярності набули такі, як Е. Дихтль, Дж. Коммонс, П. Конверс, Ф. Котлер, Жан-Жак Ламбен, М. Портер, І. Стендинг.
Нині в Україні існує потужна наукова база, яка дає змогу опрацьовувати теоретичні й практичні питання маркетингу відповідно до специфіки стану національної економіки у різних сферах. Поміж українських фахівців і науковців близького зарубіжжя варто відзначити таких, як Г. Абрамишвілі, С. Анікиєв, І. Аренков, Г. Багієв, В. Беседіна, Є. Голубков, Л. Кіян, А. Кредисов, Є. Пєшкова, Є. Попов, Є. Савельєв, Е. Саруханов, С. Сотникова, А. Старостіна.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МАРКЕТИНГ РИНКУ ПРАЦІ (методологія дослідження)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок