Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМИ ПРОТИДІЇ ПРОЯВАМ ТЕРОРИЗМУ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ УКРАЇНІ

МЕХАНІЗМИ ПРОТИДІЇ ПРОЯВАМ ТЕРОРИЗМУ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ УКРАЇНІ

Назва:
МЕХАНІЗМИ ПРОТИДІЇ ПРОЯВАМ ТЕРОРИЗМУ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,22 KB
Завантажень:
395
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ФЕРДМАН Геннадій Петрович
УДК 343.326:656.2
МЕХАНІЗМИ ПРОТИДІЇ ПРОЯВАМ ТЕРОРИЗМУ
НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ УКРАЇНІ
25.00.02 – механізми державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Одеса – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – кандидат наук з державного управління, доцент
ПРИХОДЧЕНКО Людмила Леонідівна,
Одеський регіональний інститут
державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,
в.о. завідувача кафедри державного управління і місцевого самоврядування.
Офіційні опоненти: – доктор наук з державного управління, доцент
Ткаченко Анатолій Миколайович,
Державне підприємство “Служба міжнародних автомобільних перевезень”,
Міністерство транспорту і зв’язку України, директор;
кандидат військових наук, доцент
Саакян Микола Балабекович,
Одеський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ,
доцент кафедри оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки.
Провідна установа – Донецький державний університет управління,
кафедра загального та адміністративного
менеджменту, Міністерство освіти і науки України,
м. Донецьк.
Захист відбудеться 22 червня 2006 р. о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.863.01 в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22, к. 212.
З дисертацією можна буде ознайомитись у бібліотеці Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22).
Автореферат розісланий “ 20 ” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т. М. Безверхнюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Тероризм як реальне явище сучасного світу, професійна діяльність та потужний бізнес у будь-яких формах свого прояву перетворився в одну з найнебезпечніших за своїми масштабами, непередбачуваністю і наслідками суспільно-політичних і моральних проблем, з якими людство увійшло у XXI сторіччя. Від його проявів не застраховані ні високорозвинені країни, ні ті, що відстають в економічному і соціальному розвитку, мають різний політичний режим і державний устрій.
Тероризм, як довгостроковий фактор сучасного політичного життя і досить стійке явище у розвитку суспільства, набув принципово нових ознак, вдало адаптуючись до тих глобальних змін, що відбулися в останні роки: розпад військово-політичної організації “Варшавський договір”, зникнення з політичної карти СРСР, внаслідок чого світ став моно полярним.
Україна, ставши на шлях демократичних перетворень, внутрішню перебудову держави і суспільства намагається проводити разом із поглибленням співпраці з іншими країнами, інтегруючись у загальноєвропейський процес. Існування України як суверенної і стабільної держави, її самозбереження, прогресивний розвиток та безпека неможливі без розробки і впровадження цілеспрямованої системної політики захисту національних інтересів від зовнішніх та внутрішніх загроз. На регіональну і глобальну безпеку країни впливають внутрішні чинники: у вигляді конфліктів на етнічному, релігійному або політичному підґрунті, нелегального поширення наркотиків та зброї, неконтрольованої міграції, корупції, серйозних екологічних і техногенних проблем тощо. Основну небезпеку становлять не прямі загрози, а їх наслідки, що набувають загальнонаціонального звучання, мають тенденцію поширюватися далеко за межі національних кордонів. І хоча Україна безпосередньо не зазнала терористичних нападів, однак вона має потенційні переумови для активізації різних форм тероризму, що в світлі трагічних подій останніх років потребує перегляду питань забезпечення національної безпеки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕХАНІЗМИ ПРОТИДІЇ ПРОЯВАМ ТЕРОРИЗМУ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок