Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕРИТОРІАЛЬНО-РЕКРЕАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТЕРИТОРІАЛЬНО-РЕКРЕАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Назва:
ТЕРИТОРІАЛЬНО-РЕКРЕАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,07 KB
Завантажень:
90
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка
ЧЕРНОВА ГАННА ВАСИЛІВНА
УДК 913 (477.44): 338.48
 
ТЕРИТОРІАЛЬНО-РЕКРЕАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Спеціальність 11.00.02 – економічна і соціальна географія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата географічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної і соціальної географії географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник: доктор географічних наук, професор
Іщук Степан Іванович,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка,
професор кафедри економічної і соціальної географії.
Офіційні опоненти: доктор географічних наук, професор
Шаблій Олег Іванович,
Львівський національний університет
імені Івана Франка,
завідувач кафедри економічної і соціальної географії.
кандидат географічних наук, доцент
Ковтун Василь Васильович,
Національний педагогічний університет
імені М.П. Драгоманова,
завідувач кафедри географії України.
Провідна установа: Чернівецький національний університет
імені Юрія Федьковича, географічний факультет,
кафедра географії і картографії України.
Захист відбудеться “11” червня 2007 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.07 Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: ДСП – 680, м. Київ, просп. Акад. Глушкова, 2, географічний факультет, ауд. 312.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01017, м. Київ, вул. Володимирська, 58.
Автореферат розісланий “05” травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор географічних наук, професор Масляк П.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі трансформації суспільних відносин в Україні, все більш актуальним стає збереження здоров’я населення окремої території, що породжує широкий спектр потреб, реалізацію яких забезпечує рекреаційна галузь господарства. Зважаючи на це, а також на значні рекреаційні ресурси у різних регіонах України, виникає потреба наукового обґрунтування рекреаційної діяльності та створення найбільш сприятливих умов для життя і відпочинку людей. Рекреаційна діяльність може стати важливою в господарському комплексі багатьох регіонів, особливо тих, що мають аграрну спеціалізацію, найменше забруднення навколишнього середовища та володіють значними рекреаційними ресурсами. У територіально-рекреаційних комплексах (ТРК) таких регіонів можуть формуватися рекреаційні послуги не лише для місцевого населення, але й для потреб рекреантів з інших регіонів України та з-за кордону.
Розвиток рекреації суттєво впливає на стан справ у різних галузях господарства та є одним з найперспективніших напрямів структурної перебудови економіки. Таким чином є важливим виявлення наявних ресурсів і можливостей територій адміністративних областей для рекреаційної діяльності. Розробка науково-теоретичних положень та реалізація їх на практиці шляхом створення ТРК сприяла б більш ефективному використанню ресурсно-рекреаційного потенціалу територій окремих адміністративних областей України та задоволенню регіональних і локальних інтересів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота повґязана з тематикою науково-дослідних робіт кафедри економічної і соціальної географії Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (тема “Проблеми соціально-економічного розвитку регіонів” (2002-2005 рр.) та кафедри країнознавства і туризму Київського національного університету імені Тараса Шевченка (тема “Суспільно-географічні основи регіонального природокористування”), номер державної реєстрації 0101U 002601).
Об’єктом дослідження обрано територіально–рекреаційний комплекс (ТРК) Вінницької області України, який є важливою регіональною ланкою в загальнодержавній системі територіальної організації рекреаційної діяльності населення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: ТЕРИТОРІАЛЬНО-РЕКРЕАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок