Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИХОВАННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ УЧНІВ 5 – 9 КЛАСІВ У ПОЗАКЛАСНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ

ВИХОВАННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ УЧНІВ 5 – 9 КЛАСІВ У ПОЗАКЛАСНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ

Назва:
ВИХОВАННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ УЧНІВ 5 – 9 КЛАСІВ У ПОЗАКЛАСНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,70 KB
Завантажень:
237
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
ЛОГВИНЕНКО Олександр Борисович
УДК 371. 73
ВИХОВАННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ УЧНІВ 5 – 9 КЛАСІВ У ПОЗАКЛАСНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ
13.00.07 – теорія і методика виховання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Луганськ – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Кемінь Володимир Петрович
Дрогобицький державний педагогічний університет
імені Івана Франка, декан факультету романо-германської філології
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук,
професор, дійсний член АПН України
Євтух Микола Борисович,
академік-секретар відділення педагогіки і психології
вищої школи АПН України;
кандидат педагогічних наук, доцент
Горащук Валерій Павлович,
Луганський національний педагогічний університет
імені Тараса Шевченка, доцент кафедри теорії і
методики фізичного виховання.
Провідна установа: Інститут проблем виховання АПН України,
лабораторія фізичного виховання, Міністерство освіти і науки України, м.Київ
Захист відбудеться “15” лютого 2005р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.29.051.06 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, квартал Молодіжний, 20 а, 1-й навч. корп., к. 241.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (91034, м.Луганськ, кв. Молодіжний, 20а)
Автореферат розісланий: 12.01.2005
( дата)
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.О.Андрющук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Система освіти в Україні реформується як національна, демократична, гуманістична, що орієнтується не тільки на нове соціальне замовлення у вихованні громадянина України, а й особистість учня, його права, потреби, вікові особливості та інтереси.
В останні роки педагогічною наукою акцентується увага на культурологічних функціях освіти взагалі, навчально-виховного процесу в загальноосвітній школі – зокрема. Все більшої життєвості набувають наукові ідеї про те, що кінцевий результат освіти – це високий рівень культури особистості, а школа ХХІ століття в Україні має створити сприятливі умови для оволодіння кожною дитиною базовими основами культури, до яких сучасна наука відносить її різні види: правову, економічну, політичну, екологічну, художньо-естетичну, а також фізичну та інші. Закономірно, що “Концепція національного виховання” розглядає фізичну культуру особистості учня (в інтеграції з іншими видами) однією зі складових частин загальної мети національного виховання. Посилення культурологічних тенденцій у вихованні вимагає відповідного наукового педагогічного обґрунтування ряду проблем фізичного виховання, у тому числі – виховання фізичної культури учнів як індивідуальної властивості особистості, цілісного культурологічного явища.
У сучасному суспільному житті країни проблеми фізичної культури і спорту, фізичного виховання набули актуальності й гостроти. Це об’єктивно зумовлено, з одного боку – вагомістю здоров’я, необхідного фізичного розвитку, фізкультурної освіченості та вихованості особистості як для неї самої, так і суспільства, з іншого – тими проблемами і недоліками, які характеризують стан фізичної культури і спорту, процес фізичного виховання в школі.
Державний підхід до проблем фізичного виховання, фізкультури і спорту відтворюють: Закон України “Про фізичну культуру і спорт”, “Державна національна програма “Освіта” (Україна ХХІ століття), “Концепція фізичного виховання в системі освіти України”, “Національна доктрина розвитку освіти України у ХХІ столітті”, “Цільова комплексна програма “Фізичне виховання – здоров’я нації”, “Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти”. У контексті виховання фізичної культури учнів суттєвим у цих документах є те, що фізичне виховання дітей і молоді розглядається як важливий компонент гуманітарного виховання, всебічного розвитку молодого покоління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ВИХОВАННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ УЧНІВ 5 – 9 КЛАСІВ У ПОЗАКЛАСНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок