Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка і стандартизація виробництва препаратів на основі комплексної переробки розторопші плямистої

Розробка і стандартизація виробництва препаратів на основі комплексної переробки розторопші плямистої

Назва:
Розробка і стандартизація виробництва препаратів на основі комплексної переробки розторопші плямистої
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,65 KB
Завантажень:
43
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Державне підприємство
“Державний науковий центр лікарських засобів”
ЗУБЧЕНКО Тамара Миколаївна
УДК 615.322:582.998.1].07+661.12
Розробка і стандартизація виробництва препаратів на основі комплексної переробки розторопші плямистої
15.00.03 – стандартизація та організація
виробництва лікарських засобів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Харків - 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в лабораторії оптимізації біофармацевтичних властивостей таблетованих лікарських препаратів Державного підприємства “Державний науковий центр лікарських засобів” Міністерства охорони здоров’я України та Товаристві з обмеженою відповідальністю “Фармацевтична компанія “Здоров’я”
Науковий керівник: | заслужений діяч науки і техніки України,
академік Української академії наук,
доктор фармацевтичних наук, професор
ТИХОНОВ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
Національний фармацевтичний університет,
завідувач кафедри аптечної технології ліків
Офіційні опоненти: | доктор фармацевтичних наук, професор
Пашнєв петро дмитрович
Національний фармацевтичний університет,
професор кафедри заводської технології ліків
доктор хімічних наук, професор
литвиненко василь іванович
Державне підприємство "Державний науковий центр лікарських засобів”.
завідувач лабораторії фенольних препаратів
Захист відбудеться “_27_” червня 2008 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.817.01 при Державному підприємстві "Державний науковий центр лікарських засобів” (61085, м. Харків, вул. Астрономічна 33).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного підприємства "Державний науковий центр лікарських засобів” (61085, м. Харків, вул. Астрономічна 33).
Автореферат розісланий “_23_” травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат фармацевтичних наук А.Г. Котов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Від лікарських препаратів безпосередньо залежить здоров'я, а часто і життя людини. Тому їх стандартизація набуває особливого значення. Впровадження міжнародних та європейських стандартів, що застосовуються у фармацевтичному секторі має важливе значення у забезпеченні якості та ефективності лікарських препаратів і створює умови для раціонального використання сировини, сприяє підвищенню їх конкурентоспроможності відповідно до рівня розвитку науки, техніки та технологій. Одне із основних завдань стандартизації полягає в досягненні збіжності та відтворюванності результатів контролювання, підвищення якості лікарських засобів.
Не зважаючи на значні успіхи та досягнення в галузі органічного синтезу застосування препаратів з природних джерел для профілактики та лікування захворювання органів травлення не втратило свого значення. Важливе місце використання лікарських рослин у фармацевтичній практиці зберігається, а в останні роки стрімко зросло у зв’язку з багатьма безперечними перевагами (висока ефективність, відсутність побічних ефектів, широкий діапазон фармакотерапії). Тому одним з важливих завдань сучасної медицини є раціональне використання рослинних ресурсів, що мають невичерпне джерело природних біологічно активних речовин, та мобілізація їх на потреби практичної охорони здоров'я.
У зв'язку з тим, що на якість життя населення впливають погіршення екологічної ситуації, що склалася, захворювання органів травлення, якими страждає близько 40 % населення України, має медико-соціальне значення. Слід також зазначити, що потреба в гепатозахисних лікарських засобах за останні роки істотно зросла. Призначення їх лікарями терапевтами складають 10 % від загальних призначень. Одним із джерел, що містить суму біологічно активних речовин гепатопротекторної дії є лікарська рослина - плоди розторопші плямистої.
Тому доцільним є створення гепатопротекторних лікарських засобів на основі її комплексної переробки.
Зв'язок роботи із науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповіднодо плану науково-дослідних робіт Державного підприємства “Державний науковий центр лікарських засобів” (номер державної реєстрації 0103U008805) та господарчого договору між ДП „ДНЦЛЗ” та ТОВ “Фармацевтична компанія „Здоров’я”” № 66005 від 27.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Розробка і стандартизація виробництва препаратів на основі комплексної переробки розторопші плямистої

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок