Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІДЕНТИФІКАЦІя ПАРАМЕТРІВ ЕЛЕКТРОПРИВОДА в задачах енерго- і ресурсозбереження (розвиток ТЕОРІї, РОЗРОБКА І впровадження)

ІДЕНТИФІКАЦІя ПАРАМЕТРІВ ЕЛЕКТРОПРИВОДА в задачах енерго- і ресурсозбереження (розвиток ТЕОРІї, РОЗРОБКА І впровадження)

Назва:
ІДЕНТИФІКАЦІя ПАРАМЕТРІВ ЕЛЕКТРОПРИВОДА в задачах енерго- і ресурсозбереження (розвиток ТЕОРІї, РОЗРОБКА І впровадження)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,25 KB
Завантажень:
490
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ і науки УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА ГІРНИЧА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
На правах рукопису
Бешта Олександр Степанович
УДК 62-83-529.015
ІДЕНТИФІКАЦІя ПАРАМЕТРІВ ЕЛЕКТРОПРИВОДА
в задачах енерго- і ресурсозбереження
(розвиток ТЕОРІї, РОЗРОБКА І впровадження)
Спеціальність
05.09.03 "Електротехнічні комплекси та системи"
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ
2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі електропривода в Національній гірничій академії України (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант:
академік НАН України, д.т.н., професор
Півняк Геннадій Григорович,
завідувач кафедри систем електропостачання Національної гірничої академії України (м.Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Клепіков Володимир Борисович,
завідувач кафедри автоматизованих електромеханічних систем
Харківського національного політехнічного університету
Міністерства освіти і науки України;
доктор технічних наук, професор
Садовий Олександр Валентинович,
завідувач кафедри електрообладнання Дніпродзержинського
державного технічного університету Міністерства освіти і науки України;
доктор технічних наук, професор
Коцегуб Павло Харитонович,
завідувач кафедри електропривода і автоматизації промислових
установок Донецького державного технічного університету
Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа:
Інститут електродинаміки НАН України, (м.Київ), відділ “ Перетворення і стабілізація електромагнітних процесів”
Захист відбудеться 04.10.2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.07 по захисту дисертацій при Національній гірничій академії України Міністерства освіти і науки України (49027, Дніпропетровськ–27, пр. К.Маркса, 19, тел. 47–24–11)
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної гірничої академії України за адресою: 49027, Дніпропетровськ–27, пр. пр. К.Маркса, 19
Автореферат розісланий 03.09.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
канд.техн.наук, доцент Заїка В.Т.


Загальна характеристика роботи
Актуальність проблеми. Сучасний стан промислового сектора економіки України характеризується зношеністю обладнання та застарілими технологіями виробництва. Такий стан речей викликає відчутні енергетичні і ресурсні витрати на виробництво одиниці продукції, що робить її неконкурентною на світових ринках. В цих умовах необхідне оновлення промислового обладнання і технологій виробництва, що потребує суттєвих фінансових інвестицій. Тому основною метою наукових досліджень і розробок в Україні в таких складних економічних умовах повинне бути впровадження технологій найбільш ефективного використання існуючої техніки, її модернізації, підвищення надійності і подовження ресурсу роботи. Це забезпечить зменшення енергетичних і ресурсних витрат на виробництво. Сучасний розвиток інформаційних технологій дозволяє вирішувати проблеми енерго- і ресурсозбереження (ЕРЗ) за рахунок створення єдиної системи інформаційного забезпечення (СІЗ), яка повинна супроводжувати промисловий об’єкт на усіх етапах його життєвого циклу: проектування, створення, експлуатації, ремонту (рис.1). Електромеханічні системи електроприводів (ЕМС ЕП) відносяться до промислових об’єктів і мають відповідний життєвий цикл. При розгляді проблеми ЕРЗ під цим кутом зору необхідно сформулювати вимоги до системи інформаційного забезпечення. Академіком НАН України Г.Г.Счастливим вони визначені у вигляді вимог до перспективної системи забезпечення індивідуальної надійності енергетичних електричних машин. Згідно з цими вимогами були поставлені задачі, що повинні вирішуватися: створення баз даних і баз знань з експлуатаційної надійності; створення САПР конструкцій з імітацією дефектів; проектування контролеспроможних конструкцій і розвиток технології контролю; створення паспорту і бази даних надійності; розвиток технології виробництва і експлуатаційної сертифікації; удосконалення технології системного моніторингу технічного стану машин на експлуатаційному етапі їх життєвого циклу; заводський ремонт, модернізація і подовження ресурсу; розвиток технології прогнозу критичних станів; вирішення проблеми живучості машин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: ІДЕНТИФІКАЦІя ПАРАМЕТРІВ ЕЛЕКТРОПРИВОДА в задачах енерго- і ресурсозбереження (розвиток ТЕОРІї, РОЗРОБКА І впровадження)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок