Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Планування і регулювання освітніх послуг та їх ефективність в умовах трансформації економіки України

Планування і регулювання освітніх послуг та їх ефективність в умовах трансформації економіки України

Назва:
Планування і регулювання освітніх послуг та їх ефективність в умовах трансформації економіки України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,45 KB
Завантажень:
364
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
міністерство освіти і науки україни
Львівський Національний університет імені івана франка
Лелик
Любов Іванівна
УДК 37.014: 330.11
Планування і регулювання освітніх послуг
та їх ефективність
в умовах трансформації економіки України
Спеціальність: 08.02.03 –
Організація управління, планування і регулювання економікою
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки підприємства Львівського національного університету імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Єлейко Василь Іванович,
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри економетрії та статистики.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кузьмін Олег Євгенович,
Національний університет „Львівська політехніка”,
завідувач кафедри менеджменту і міжнародного під-при-ємництва, директор навчально-наукового інституту економіки і менеджменту,
заслужений працівник народної освіти України;
кандидат економічних наук, професор
Яцура Володимир Васильович,
Львівський національний університет імені Івана Франка, завідувач кафедри менеджменту.
Провідна установа: Ужгородський національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки, менеджменту та маркетингу.
Захист відбудеться 1 жовтня 2004 р. о 1330 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 у Львівському національному університеті імені Івана Франка (79008, м. Львів-8, просп. Свободи, 18, ауд. 115).
З дисертацією можна ознайомитись у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка, м. Львів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розісланий 30 серпня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.М.Панчишин
загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. В умовах прискорення науково-технічного прогресу зростає роль та значення підготовки фахівців високої кваліфікації для економіки країни, оскільки постійно змінюється сам характер праці, що пов’язано із швидкими темпами впровадження у виробництво засобів автоматизації та механізації трудових процесів, запровадженням нових прогресивних технологій та інформаційних систем.
Зміна характеру праці ставить вимоги до якості фахівців, а саме: безперервне зростання кваліфікаційних знань, навичок та досвіду роботи, оволодіння суміжними спеціальностями, операціями та новими технологіями і методами управління, знаннями з маркетингу та менеджменту.
Разом з тим сучасні умови вимагають введення випереджувальної освіти в усіх формах навчання, а це, у свою чергу, потрібно поєднувати з безперервністю, яке необхідно проводити протягом усієї трудової діяльності з метою розширення та поглиблення знань, умінь та навичок, удосконалення професійної майстерності.
У таких умовах використання традиційних методів навчання в підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації фахівців не дає можливості вирішити проблеми, які виникають при цьому. Одним з ефективних шляхів вирішення вищезгаданих проблем є вдосконалення процесів підготовки фахівців шляхом упровадження програмованого засвоєння навчального матеріалу на основі використання програм дистанційної форми навчання.
У сучасних умовах питанням розвитку освітніх послуг і запровадження дистанційної форми освіти в Україні та за кордоном приділяється велика увага як серед науковців, так і серед практиків-підприємців та громадськості.
Вивченню низки проблем, пов’язаних із наданням широкого комплексу освітніх послуг, особливо за дистанційною формою навчання і бізнес-освітою та її становленню в Україні активно сприяла наукова та науково-практична діяльність вітчизняних учених. Деякі теоретичні питання алгоритмізації і програмування в навчанні розроблено у працях вітчизняних та зарубіжних учених.
У другій половині 1990-х років особливу увагу в галузі освітніх послуг вітчизняні та зарубіжні вчені приділяли дистанційній освіті.
Однак у даний час ще не вироблено єдиної методології підготовки фахівців за дистанційною формою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Планування і регулювання освітніх послуг та їх ефективність в умовах трансформації економіки України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок