Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО ЕПІДЕМІОЛОГІЇ, КЛІНІКИ І ЛІКУВАННЯ СИФІЛІСУ У ПРАЦІВНИКІВ ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ

ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО ЕПІДЕМІОЛОГІЇ, КЛІНІКИ І ЛІКУВАННЯ СИФІЛІСУ У ПРАЦІВНИКІВ ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ

Назва:
ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО ЕПІДЕМІОЛОГІЇ, КЛІНІКИ І ЛІКУВАННЯ СИФІЛІСУ У ПРАЦІВНИКІВ ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,03 KB
Завантажень:
429
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Анализируя заболеваемость сифилисом среди работников водного транс
порта за последнее десятилетие можно отметить, что высокий уровень её б
ыл в 1991 году (12,07%), в 1992 (13,8%), в 1993 (12,06%), в 1997 (12,93%), в 1998 (10,34%)


Міністерство охорони здоров'я України
Національний Медичний Університет імені О.О.Богомольца
ПОЗНЯК ЛАРИСА АНАТОЛІЇВНА
УДК: 616.972: 656.61 – 0.51:577.27
ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО ЕПІДЕМІОЛОГІЇ, КЛІНІКИ
І ЛІКУВАННЯ СИФІЛІСУ У ПРАЦІВНИКІВ ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ
14.01.20 – шкірні та венеричні хвороби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ - 2001


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Одеському державному медичному університеті МОЗ України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор Лобановський Г. І.,
Одеський державний медичний університет
завідувач кафедри шкірних та венеричних хвороб
Офіційні опоненти:
Провідна установа:
Державне підприємство “УНДІ морської медицини”
Захист відбудеться 20.09.2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.003.02 при Національному медичному університеті імені акад. О.О.Богомольца за адресою: 01004, м. Київ, вул. Шовковична, .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного медичного університету імені акад. О.О.Богомольца (адреса: 01004, м. Київ, пр. Перемоги, 34).
Автореферат розіслано 19.08.2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, доцент Свирид С. Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Актуальність теми пояснюється тим, що поряд зі зміною клініки змінилися також структура захворюваності на сифіліс, його епідеміологія, контингент хворих. Розв'язання зазначених вище проблем безпосередньо стосується і працівників водного транспорту, серед яких захворюваність на сифіліс посідає не останнє місце [Л. М. Ковальова, 1993; Г. І. Лобановський, М. Є. Охтишкін, 1993; А. Л. Машкіллейсон, С. А. Кутін, В. В. Кузнецов, 1994].
Протягом останніх років відзначається зміна клінічних і серологічних проявів заразних форм сифілісу, почастішали випадки його злоякісного перебігу, що зумовлене зниженням імунної реактивності й неспецифічної резистентності організму, особливо в середовищі працівників водного транспорту [Л. М. Ковальова, 1993; Г. І. Лобановський, 1996;].
Актуальність проблеми полягає додатково і в тому, що професійна діяльність моряка, зокрема, супроводжується комплексом негативних факторів рейсового періоду (особливості умов харчування, водного режиму, обмеження обсягу рухової активності, шум і вібрація, особливості клімату географічних умов плавання, зміна годинних поясів тощо). У працівників водного транспорту набирають значущості зріст психоемоційного напруження, наявність стресових ситуацій, втоми, перевтомлення, збільшення розумових перевантажень, що призводить до розвитку ознак імунного дисбалансу у цієї групи осіб і відіграє важливу роль у генезі багатьох захворювань, у тому числі й сифілісу.
Наявність високих показників захворюваності на сифіліс даного часу створила передумови для більш глибокого вивчення епідеміологічного розповсюдження інфекції, клінічного перебігу сифілісу, а також для удосконалення методів лікування з метою підвищення його ефективності. Сьогодні вкрай необхідним є розроблення нових, ефективних шляхів запобігання сифілісу.
Зв'язок роботи з науковими планами, програмами, темами. Дослідження, проведені у даній роботі, продовжують і розвивають напрямок наукової роботи кафедри шкірних і венеричних хвороб Одеського державного медичного університету. Дисертаційна робота є фрагментом відомчої цільової програми Ф.08 “Боротьба з венеричними захворюваннями”, а також розділом науково-дослідних робіт державного плану економічного і соціального розвитку України, а саме:–
розробити нові методи лікування хворих на сифіліс, гонорею, негонококові уретрити на основі вивчення реактивності організму хворих і біології збудника (№ державної реєстрації 0833635);–
розробити на основі медико-біологічних досліджень урогенітальної інфекції (хламідіоз, мікоплазмоз) комплекс лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на зниження захворюваності й вторинної неплідності (№ державної реєстрації 01860771902).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО ЕПІДЕМІОЛОГІЇ, КЛІНІКИ І ЛІКУВАННЯ СИФІЛІСУ У ПРАЦІВНИКІВ ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок