Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ СПОСОБУ УТРИМАННЯ СВИНОМАТОК НА ПРОДУКТИВНІ ЯКОСТІ СВИНЕЙ РІЗНИХ ГЕНОТИПІВ

ВПЛИВ СПОСОБУ УТРИМАННЯ СВИНОМАТОК НА ПРОДУКТИВНІ ЯКОСТІ СВИНЕЙ РІЗНИХ ГЕНОТИПІВ

Назва:
ВПЛИВ СПОСОБУ УТРИМАННЯ СВИНОМАТОК НА ПРОДУКТИВНІ ЯКОСТІ СВИНЕЙ РІЗНИХ ГЕНОТИПІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,50 KB
Завантажень:
273
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
„ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВеРСИТЕТ”
ЧЕРНЕНКО АННА ВАСИЛІВНА
УДК 636.47: 636.083.31
ВПЛИВ СПОСОБУ УТРИМАННЯ СВИНОМАТОК
НА ПРОДУКТИВНІ ЯКОСТІ СВИНЕЙ РІЗНИХ ГЕНОТИПІВ
06.02.04 – технологія виробництва продуктів тваринництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Херсон – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Миколаївському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник – доктор сільськогосподарських наук, професор,
Заслужений працівник сільського господарства України
Топіха Віра Сергіївна,
Миколаївський державний аграрний університет,
завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва.
Офіційний опонент – доктор сільськогосподарських наук, професор,
академік УААН,
Рибалко Валентин Павлович,
Інститут свинарства ім. О.В. Квасницького УААН, головний науковий співробітник.
Офіційний опонент – доктор сільськогосподарських наук, професор, Заслужений винахідник України
Іванов Володимир Олександрович,
ДВНЗ „Херсонський державний аграрний університет”,
завідувач кафедри морфології і фізіології тварин.
Захист дисертації відбудеться „ 17 ” квітня 2008 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 67.830.02 в ДВНЗ „Херсонському державному аграрному університеті” (73006, Херсон, вул. Рози Люксембург, 23, головний навчальний корпус, ауд. 64 ).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ „Херсонського державного аграрного університету” за адресою: 73006, Херсон, вул. Рози Люксембург, 23, головний навчальний корпус.
Автореферат розісланий „ 14 ” березня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Д. Карапуз
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інтенсифікація галузі свинарства та новітні досягнення в утриманні і годівлі свиней зумовили можливість переходу свиноматок на безвигульне утримання як груповим, так й індивідуальним способами.
Нормальний перебіг репродуктивного циклу значною мірою залежить від умов годівлі та утримання холостих і поросних свиноматок. У зв’язку з цим значний інтерес полягає у вивченні впливу способів утримання холостих і поросних свиноматок на їх продуктивність (Квасницький О.В., 1983; Козловський В.Г., 1984; Походня Г.С., 2004; Федорчук Є.Г., 2007). Тому вивчення впливу способів утримання на продуктивні якості свиноматок стає актуальним.
Останнім часом у світі зріс попит на нежирну високоякісну свинину. В Україну надходять і використовуються як при чистопородному розведенні, так і при схрещуванні свині різних порід м’ясного напрямку продуктивності, такі як: ландрас, дюрок, велика біла зарубіжної селекції, гемпшир та ін. Створюються нові вітчизняні генотипи. Наказом Міністерства аграрної політики України та УААН затверджені в 2006р. - червона білопоясна м’ясна порода свиней, а в 2007р. - новий внутрішньопорідний тип свиней породи дюрок української селекції „Степовий”, які потребують подальшого вивчення щодо способів їх використання в сучасних технологічних умовах та в поєднанні з різними генотипами.
У зв’язку з цим актуальності набуло питання обґрунтування доцільності використання індивідуального способу утримання холостих і поросних свиноматок та ефективності поєднань свиней породи дюрок української селекції з іншими м’ясними генотипами в умовах інтенсивної технології.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано в період 2004...2007 рр. відповідно до тематичного плану науково-дослідних робіт кафедри технології виробництва продукції тваринництва Миколаївського державного аграрного університету програми „Розроблення та впровадження на рівні сучасних вимог селекційно-генетичних та технологічних методів підвищення виробництва продукції тваринництва та птиці в південному регіоні” (№ державної реєстрації 0105U008479) та тематичного плану Інституту свинарства ім. О.В. Квасницького УААН „Селекційно-технологічна система ведення свинарства”, завдання „Завершити селекційну програму по створенню внутрішньопорідного типу в породі дюрок та розробити селекційно-технологічну програму по використанню породи дюрок в схрещуванні” (№ державної реєстрації 0101U00354).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВПЛИВ СПОСОБУ УТРИМАННЯ СВИНОМАТОК НА ПРОДУКТИВНІ ЯКОСТІ СВИНЕЙ РІЗНИХ ГЕНОТИПІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок