Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОРЕЛЯЦІЙНІ ЗВ’ЯЗКИ МІЖ ОКРЕМИМИ ВИДАМИ ЗЛОЧИНІВ У СФЕРІ ПІДПРИЄМНИЦТВА (ПРОБЛЕМИ МЕТОДИКИ РОЗСЛІДУВАННЯ)

КОРЕЛЯЦІЙНІ ЗВ’ЯЗКИ МІЖ ОКРЕМИМИ ВИДАМИ ЗЛОЧИНІВ У СФЕРІ ПІДПРИЄМНИЦТВА (ПРОБЛЕМИ МЕТОДИКИ РОЗСЛІДУВАННЯ)

Назва:
КОРЕЛЯЦІЙНІ ЗВ’ЯЗКИ МІЖ ОКРЕМИМИ ВИДАМИ ЗЛОЧИНІВ У СФЕРІ ПІДПРИЄМНИЦТВА (ПРОБЛЕМИ МЕТОДИКИ РОЗСЛІДУВАННЯ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,70 KB
Завантажень:
120
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Смелік Володимир Борисович
УДК 343.98
КОРЕЛЯЦІЙНІ ЗВ’ЯЗКИ МІЖ ОКРЕМИМИ ВИДАМИ ЗЛОЧИНІВ
У СФЕРІ ПІДПРИЄМНИЦТВА
(ПРОБЛЕМИ МЕТОДИКИ РОЗСЛІДУВАННЯ)
Спеціальність 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика;
судова експертиза
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському національному університеті внутрішніх справ, Міністерство внутрішніх справ України.
Науковий керівник: | доктор юридичних наук, професор
Волобуєв Анатолій Федотович,
Харківський національний університет внутрішніх справ,
професор кафедри криміналістики.
Офіційні опоненти: | доктор юридичних наук, професор
Тіщенко Валерій Володимирович
Одеська національна юридична академія,
завідуючий кафедрою криміналістики;
кандидат юридичних наук, доцент
Лисенко Володимир Васильович
Науково-дослідний центр з проблем оподаткування,
Національна академія державної податкової служби України
заступник начальника.
 
Провідна установа: | Київський національний університет внутрішніх справ, кафедра криміналістики, Міністерство внутрішніх справ України (м. Київ).
Захист відбудеться “21” квітня 2006 року о 9.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.700.01 у Харківському національному університеті внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр. 50-річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр. 50-річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий “18” березня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Каткова Т.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Характерною рисою сучасної злочинності є її оновлення у зв’язку з соціально-економічними перетвореннями у суспільстві. В першу чергу це стосується злочинності в сфері економіки, для якої властиві на даному етапі не лише зростання кількості злочинних проявів, але й зміни якісного характеру: поширення економічної діяльності з використанням корупції, що створює сприятливу обстановку для вчинення злочинів; винайдення нових способів вчинення “старих” (традиційних) злочинів, поява та розвиток цілої низки протиправних економічних діянь, які були невідомі адміністративно-командній економіці; зростання ступеню організованості злочинів; проникнення у сферу економіки насильницьких злочинів. Але головним є те, що у сфері економіки злочинні прояви набули комплексного характеру, утворюючи певні технології злочинної діяльності з ознаками системності.
Вивчення слідчої практики виявляє наявність цілої низки проблем, що постають перед слідчими та оперативними працівниками в процесі попередження, виявлення та розслідування комплексів злочинних проявів. Вдосконалення діяльності правоохоронних органів у цьому напрямку виступає важливим завданням, яке може бути вирішене розробленням ефективних методик розслідування взаємопов’язаних злочинів. Але це, на нашу думку, неможливе без врахування зв’язків між злочинами, встановлення їх місця і ролі в системі певних технологій злочинної діяльності. Відсутність криміналістичних досліджень даної проблематики, яка має як теоретичне так і практичне значення, й обумовили вибір теми дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обрана тема дослідження базується на положеннях Комплексної цільової програми профілактики злочинності на 2001-2005 роки (розділ 4, п.п. 21, розділ 5 п.п. 31, 32, 45, 46), затвердженої Указом Президента України № 1376/2000 від 25 грудня 2000 року, відповідає п. 2.5, п. 2.8 Тематики пріоритетних напрямів фундаментальних та прикладних досліджень вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ МВС України на період 2002-2005 роки, затвердженої наказом МВС України № 635 від 30 червня 2002 року, п. 2.5 Пріоритетних напрямів наукових та дисертаційних досліджень, які потребують першочергового розроблення і впровадження в практичну діяльність органів внутрішніх справ, на період 2004-2009 роки, затверджених наказом МВС України № 755 від 5 липня 2004 року, та Головним напрямам наукових досліджень на 2001-2005 роки (п.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КОРЕЛЯЦІЙНІ ЗВ’ЯЗКИ МІЖ ОКРЕМИМИ ВИДАМИ ЗЛОЧИНІВ У СФЕРІ ПІДПРИЄМНИЦТВА (ПРОБЛЕМИ МЕТОДИКИ РОЗСЛІДУВАННЯ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок