Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі підприємств швейної галузі)

УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі підприємств швейної галузі)

Назва:
УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі підприємств швейної галузі)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,78 KB
Завантажень:
452
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Київський національНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Барабась Дмитро Олександрович
УДК 658.29
УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ПІДПРИЄМСТВА
(на прикладі підприємств швейної галузі)
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі менеджменту Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Омельяненко Тетяна Володимирівна,
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Старостіна Алла Олексіївна,
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка,
завідувач кафедри міжнародної економіки
кандидат економічних наук, доцент
Оберемчук Валентина Феодосіївна,
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри стратегії підприємств
Провідна установа: Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України,
відділ проблем розвитку ринків промислової продукції та інвестиційної політики, м. Київ
Захист відбудеться 11 грудня 2003р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розіслано “11” листопада 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор О.С. Федонін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах інтеграції України в загальноєвропейські та світові структури і проникнення на вітчизняний ринок потужних іноземних компаній загострюється проблема формування вітчизняними підприємствами конкурентних переваг. Вона є відносно новою, багатогранною та міждисциплінарною й охоплює багато сфер: маркетингову, інноваційну, виробничу, кадрову, фінансову, правову, сферу стратегічного управління, сферу економічних відносин мікро- та макрорівня. У такій комплексній постановці проблемні питання управління конкурентними перевагами починають розглядатися дослідниками тільки в останні десятиліття. Однак, окремі аспекти, такі як оцінка рівня конкурентоспроможності продукції та підприємства, підходи до класифікації конкурентних переваг і конкурентних стратегій підприємства, рекомендації щодо відбору адекватних конкретним ринковим умовам різновидів конкурентних стратегій тощо, висвітлюються у працях багатьох зарубіжних і вітчизняних вчених: І.Ансоффа, Г.Л.Азоєва, Л.В.Балабанової, С.М.Бондаренко, А.Е.Воронкової, В.Г.Герасимчука, О.А.Горбашко, І.М.Герчикової, А.П.Градова, В.Л.Диканя, Ю.Б.Іванова, Ф.Котлера, В.Ф.Оберемчук, М.Портера, Ю.Б.Рубіна, Г.М.Скударя, І.А.Спірідонова, А.О.Старостіної, А.Томпсона, Р.Уотермена, Р.А.Фатхутдінова, А.Ю.Юданова та ін.
Разом з тим, деякі важливі теоретико-методологічні та прикладні аспекти управління конкурентними перевагами підприємств ще не дістали належного висвітлення. Потребують подальших досліджень питання впорядкування понятійно-категоріального апарату теорії конкурентних переваг, конкретизації переліку та послідовності етапів управління конкурентними перевагами, відпрацювання процедур впровадження технології та інструментарію управління конкурентними перевагами тощо. Відсутність цілісної та обґрунтованої концепції управління конкурентними перевагами, яка б враховувала вітчизняну специфіку і допомагала підприємствам виживати та досягати успіху в складних умовах перехідної економіки, зумовлює необхідність й актуальність досліджень. Теоретико-методологічне та прикладне значення проблеми управління конкурентними перевагами поруч з недостатнім її вивченням обумовили вибір теми дослідження, його мету та завдання.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі підприємств швейної галузі)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок