Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Енергозбереження тракторних агрегатів при збиранні коренеплодів цукрового буряка

Енергозбереження тракторних агрегатів при збиранні коренеплодів цукрового буряка

Назва:
Енергозбереження тракторних агрегатів при збиранні коренеплодів цукрового буряка
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,99 KB
Завантажень:
205
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Харківский національний технічний університет
сільського господарства імені Петра Василенка
Міленін Андрій Миколайович
УДК 629.017
Енергозбереження тракторних агрегатів при збиранні коренеплодів цукрового буряка
05.05.11 - Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Бойко Микола Федорович,
Національний аграрний університет, доцент кафедри сільськогосподарських машин.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Полянський Олександр Сергійович,
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, професор кафедри технології машинобудування і ремонта машин;
кандидат технічних наук, доцент
Мандрика Володимир Ростиславович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, доцент кафедри
автомобіле- і тракторобудування.
Провідна установа: Кіровоградський національний технічний університет Міністерства освіти та науки України, кафедра сільськогосподарського машинобудування, м.Кіровоград.
Захист відбудеться 1 березня 2007 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01 в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка за адресою: 61002, м.Харків, вул. Артема, 44.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Харківського національного технічного університета імені Петра Василенка за адресою: 61002, м.Харків, вул. Артема, 44.
Автореферат розісланий “29” січня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д.64.832.01
докт. техн. наук, професор О.Д. Черенков
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Виробництво цукру в Україні є одним з напрямків розвитку агропромислового комплексу держави. В розв’язанні даної проблеми вирішальне місце відводиться створенню високоефективних бурякозбиральних комплексів, що включають коренезбиральні машини і тракторні агрегати. Енергозбереження тракторних агрегатів, що рухаються синхронно з коренезбиральною машиною при завантаженні коренеплодів цукрового буряка, дозволить забезпечити економію палива на 13…15% в цьому технологічному процесі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана відповідно Державної програми “Виробництво технологічних комплексів машин і обладнання для агропромислового комплексу на період 1998-2005 років”, розробленої відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 1.12.1997 р. №1341; “Комплексної програми розвитку сільського господарства Харківської області у 2001-2005 роках та на період до 2010 року”; комплексної теми наукових досліджень у співробітництві з ВАТ “Харківський тракторний завод” “Розробка заходів, направлених на модернізацію та обґрунтування раціональних конструкційних параметрів сільськогосподарських тракторів” згідно договорів №70/219 від 28.07.2003 р. та №70/276 від 2.09.2004р. Робота виконана в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка і була складовою частиною науково-дослідної держбюджетної теми (ДР № 01.04U004492) “Створення гнучких технологічних процесів механізованих робіт виробництва продукції рослинництва”, яка виконувалась згідно завдання Міністерства аграрної політики України.
Здобувачем при виконанні Державних і регіональних програм розв'язувались питання енергозбереження засобів механізації обробітку просапних культур.
Мета і завдання дослідження. Метою роботи є зниження енерговитрат тракторними агрегатами в технологічному процесі збирання коренеплодів цукрового буряка.
Для досягнення поставленої мети визначені такі завдання дослідження:
- обґрунтувати модель заповнення кузова причепа тракторного агрегату коренеплодами цукрового буряка при завантаженні транспортером бурякозбирального комбайна;
- проаналізувати вплив на керованість тракторного агрегату перерозподілу навантажень по осях трактора;
- оцінити тягово-зчіпні властивості трактора, у тому числі при підвищеній вологості ґрунту, при заповненні коренеплодами цукрового буряка кузова напівпричепа;
- обґрунтувати режими роботи трактора по мінімуму витрати палива при синхронному русі з бурякозбиральним комбайном;
- оцінити навантаженість елементів трансмісії трактора при перевезенні коренеплодів цукрового буряка;
- виконати лабораторно-польові випробування бурякозбирального комплексу (тракторний агрегат, бурякозбиральний комбайн) за визначенням енерговитрат тракторного агрегату при заповненні коренеплодами цукрового буряка кузова напівпричепа.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Енергозбереження тракторних агрегатів при збиранні коренеплодів цукрового буряка

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок