Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОРПОРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ У МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

КОРПОРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ У МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
КОРПОРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ У МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,87 KB
Завантажень:
166
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
"ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ"
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
ХАЛІМОН Тетяна Миколаївна
УДК 65.012.32: 658.114.3
КОРПОРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ У МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ
ПІДПРИЄМСТВАХ
08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(економіка сільського господарства і АПК)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2008
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано у Національному науковому центрі "Інститут аграрної економіки" Української академії аграрних наук
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Мороз Олег Васильович,
Вінницький національний технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри менеджменту та моделювання в
економіці
Офіційні опоненти: доктор економічних наук,
Сірко Анатолій Васильович,
Вінницький інститут економіки Тернопільського
національного економічного університету,
професор кафедри економічної теорії
кандидат економічних наук,
Камілова Сюзанна Ризаївна,
Національний аграрний університет,
доцент кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі
 
Захист відбудеться “27” травня 2008 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.01 Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки" УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони,10, 3-й поверх, конференц-зал, к.317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки" УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх, к.212.
Автореферат розісланий “25” квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук О.Г.Шпикуляк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкові трансформації в Україні з початку 90-х рр. ХХ ст. супроводжувалися формуванням як основного корпоративного сектора економіки. Даний процес відбувався за суперечливих тенденцій, пов’язаних із наслідками приватизації, змінами структури корпоративної власності та впливу цих чинників на ефективність функціонування підприємств.
Сучасний стан вітчизняних підприємств характеризується значною мірою низькою ефективністю господарювання та відсутністю адекватних моделей стратегічного розвитку на основі соціально-економічного зростання. Ці проблеми є актуальними для такої уразливої в економічному і технологічному відношенні галузі як молочна промисловість, інтенсифікація якої та забезпечення на цій основі сталого зростання обсягів виробництва до рівня фізіологічних потреб споживання молочної продукції залишається пріоритетним завданням, обумовленим її важливістю в харчуванні населення.
Закономірності трансформації корпоративних систем, їх внутрішня особливість і суперечливість актуалізують необхідність пошуку концептуальних підходів та прикладних моделей управління, які б найбільшою мірою сприяли макро- та мікроекономічному зростанню. Формування ефективної системи корпоративного управління на молокопереробних підприємствах залишається важливою складовою структурного реформування. Вирішення проблеми ефективності корпоративного управління є необхідним для досягнення високих темпів економічного зростання і забезпечення прибутковості господарювання, реалізації потенціалу конкурентного середовища, підвищення продуктивності праці та ефективності виробництва. Саме це обумовлює необхідність наукового обґрунтування ефективності системи корпоративного управління як основи механізму досягнення ефективності розвитку молокопереробних підприємств.
В Україні відбувається активний розвиток теорії і практики корпоративного управління. До фундаментальних праць у галузі теорії корпоративного управління належать роботи таких вчених як І. Ансофф, М. Аокі, А. Воронкова, В. Євтушевський, Д. Задихайло, Н. Карачина, О. Кібенко, А. Козаченко, Є. Коренєв, О. Луппол, А. Мендрул, Є. Палига, В. Парсяк, С. Пішпек, О. Поважний, С. Румянцев, А. Сірко, М. Сірош, М. Чечетов, Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: КОРПОРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ У МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок