Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗБАГАЧЕННЯ МАРГАНЦЕВИХ РУД

ТЕХНОЛОГІЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗБАГАЧЕННЯ МАРГАНЦЕВИХ РУД

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗБАГАЧЕННЯ МАРГАНЦЕВИХ РУД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,66 KB
Завантажень:
135
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КРИВОРІЗЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Азарян Володимир Альбертович
УДК 622.72:622.341.2:535.24
ТЕХНОЛОГІЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗБАГАЧЕННЯ МАРГАНЦЕВИХ РУД
Спеціальність 05.15.08 – Збагачення корисних копалин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кривий Ріг - 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Криворізькому технічному університеті Міністерства освіти та науки України
Науковий керiвник - доктор технічних наук, професор
Назаренко Володимир Михайлович, Криворiзький технічний унiверситет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри інформатики, автоматики і систем управління.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Губін Георгій Вікторович, завідувач кафедри Металургії чорних металів та ливарного виробництва Криворізького технічного університету (м. Кривий Ріг);
доктор технічних наук
Полулях Олександр Данилович, начальник Придніпровської лабораторії удосконалення технології збагачення вугілля Західного Донбасу та Львівсько-Волинського басейну інституту УкрНДІ вуглезбагачення (м. Дніпропетровськ).
Провідна установа: Національний гірничий університет України, Міністерство освіти та науки України, м. Дніпропетровськ.
3ахист відбудеться " 30 " 10 2003 року о " 10 " годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д09.052.03 в Криворізькому технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37, т. (0564) 71-95-30.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Криворізького технічного університету (50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37).
Автореферат розісланий " 20 " 09 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н. М.П. Тиханський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність роботи. Запаси марганцевих руд в Україні складають близько 3 млрд. тон. Основні обсяги зосереджені в Нікопольському і Велико-Токмацькому родовищах. Приблизно 90% запасів припадає на важкозбагачувальні змішані і карбонатні руди.
Найбільш коштовними вважаються концентрати, що одержують з окисних руд, але їхні запаси вичерпуються і, за прогнозами, до 2010 року будуть цілком відпрацьовані.
Для підвищення технічних та техніко-економічних показників збагачення марганцевих руд необхідна підготовка вихідної сировини, тому обґрунтування ефективної технології попереднього збагачення є важливою задачею.
Проблема підвищення якості марганцевого концентрату дуже актуальна. Одним з можливих шляхів її рішення є обґрунтування і розробка технології попереднього збагачення, яка містить у собі селективну вибірку, а також оперативний контроль і керування якістю мінеральної сировини з використанням спеціальних фізичних методів. При цьому відтинається гірська маса, в якої масова частка цінного компонента нижче, ніж встановлені порогові значення, що дає можливість виділити технологічні типи руд і одержати значний економічний, соціальний і екологічний ефект.
Технологія попереднього збагачення марганцевих руд дозволить мінімізувати втрати і засмічення руд при видобутку і підвищити якість концентратів при збагаченні.
До методів попереднього збагачення відносяться ядернофізичні і фотометричні методи. Аналіз наукових праць свідчить, що для ефективного застосування цих методів у технології попереднього збагачення марганцевих руд недостатньо досліджені закономірності взаємодії радіаційних і оптичних полів з гірськими породами, що враховують такі показники, як повний речовинний склад мінеральної сировини, вміст корисного компонента, щільнісні характеристики, вологість, гранулометричний склад.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана автором відповідно до цільових галузевих програм "Розробка методів і засобів оперативного контролю і керування якістю мінеральної сировини" від 06.06.1996 р. і 07.07.2000 р., а також відповідно до держбюджетної НДР, виконаної в 1997-2002 р. (№ держреєстрації 0197U017672) по темі № 30-55-97 "Разработка теоретической и технической базы для создания комплекса технических средств контроля физико-механических и химико-минералогических характеристик сырья и продуктов обогащения полезных ископаемых".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗБАГАЧЕННЯ МАРГАНЦЕВИХ РУД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок