Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОЕРОЗІЙНОЮ ОБРОБКОЮ

МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОЕРОЗІЙНОЮ ОБРОБКОЮ

Назва:
МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОЕРОЗІЙНОЮ ОБРОБКОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,30 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Херсонський державний технічний університет
ПЕТРОВСЬКИЙ Андрій Валерійович
УДК 681.142.2:681.142.3
МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ
ЕЛЕКТРОЕРОЗІЙНОЮ ОБРОБКОЮ
05.13.06 – Автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Науковий керівник:
к.т.н., доц. Соколова Н.А.
Херсон 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Херсонському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі інформаційних технологій
Науковий керівник: - кандидат технічних наук, доцент
Соколова Надія Андріївна, Херсонський державний технічний
університет, декан факультету
кібернетики.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Кокошко Володимир Семенович,
Одеський інститут Сухопутних військ,
професор кафедри воєнної кібернетики та інформатики;
- кандидат технічних наук, доцент
Лєпа Євген Володимирович,
Херсонський економіко-правовий
інститут, зав.кафедри інформаційних
систем.
Провідна установа: - Національний аерокосмічний
університет „ХАІ” Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться "__14_" грудня 2002р. о "_9_" годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.01 у Херсонському державному технічному університеті за адресою: м.Херсон, Бериславське шосе 24, кор.3, ауд. 224.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Херсонського державного технічного університету.
Автореферат розісланий "_11_" листопада 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.О. Костін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах удосконалення ринкових відносин, що будуються в Україні, одним із пріоритетних завдань науково-технічного прогресу є підвищення ефективності роботи галузей економіки. Законом України: "Про концепцію Національної програми інформатизації" (розділ ІV.5) серед основних задач інформатизації виділене "...вирішення проблеми комплексної автоматизації виробництва на основі сучасних стандартів і технологій, яка б охоплювала процеси від проектування та підготовки виробництва до безпосереднього автоматизованого виробництва". Для цього необхідно розробити теоретичні та практичні аспекти проектування автоматизованих систем управління різного рівня й призначення, з'єднаних між собою технологічними, програмними й інформаційними зв'язками. Особливу роль потрібно відвести системам управління технологічними процесами, оскільки підвищення ефективності останніх приведе до якісного поліпшення управління на більш високих рівнях. Тому комп'ютеризація технологічних процесів є однією з найважливіших задач.
Електроерозійна обробка (ЕЕО) застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, верстатобудуванні, літакобудуванні. Однак, незважаючи на широке використання електроерозійного процесу, низький рівень розвитку автоматизованих систем управління, особливо копіювально-прошивальним устаткуванням, обмежує їх поширення. Якщо для вирізних електроерозійних верстатів створені не тільки електричні схеми контролю, але і програмні (блоки з ЧПУ), то в силу недостатніх знань електроерозійного процесу на чистових режимах роботи копіювально-прошивальних верстатів автоматизовані системи управління зупинилися на рівні електричних схем контролю крокових генераторів імпульсів.
Необхідність розробки нової методики електроерозійної обробки ставить перед наукою першочергову задачу створення нових систем автоматизованого управління для копіювально-прошивального устаткування.
Велика трудомісткість розробки і налагоджування програмного забезпечення для таких виробництв вимагає застосування сучасних інформаційних технологій для їх проектування. Подальше удосконалення більшості автоматизованих систем управління зводиться до застосування CASE - і MADS - технологій для їх проектування в залежності від апаратної та програмної оснащеності. Автоматизація проектування програмного забезпечення дозволяє візуально відображати всі зв'язки між об'єктами моделювання.
Безпосереднє застосування CASE - і MADS - технологій неможливе без створення відповідних моделей і алгоритмів управління ЕЕО.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОЕРОЗІЙНОЮ ОБРОБКОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок