Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ СЕЗОННИХ КОЛИВАНЬ ТЕМПЕРАТУРИ ПОВІТРЯ ТА ЖОРСТКОСТІ ПІДЖИВЛЮЮЧОЇ ВОДИ НА ЕЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ СИСТЕМ ОБОРОТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ.

ВПЛИВ СЕЗОННИХ КОЛИВАНЬ ТЕМПЕРАТУРИ ПОВІТРЯ ТА ЖОРСТКОСТІ ПІДЖИВЛЮЮЧОЇ ВОДИ НА ЕЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ СИСТЕМ ОБОРОТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ.

Назва:
ВПЛИВ СЕЗОННИХ КОЛИВАНЬ ТЕМПЕРАТУРИ ПОВІТРЯ ТА ЖОРСТКОСТІ ПІДЖИВЛЮЮЧОЇ ВОДИ НА ЕЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ СИСТЕМ ОБОРОТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,99 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
НАЗАРЕНКО Олексій Миколайович
УДК 628.17
ВПЛИВ СЕЗОННИХ КОЛИВАНЬ ТЕМПЕРАТУРИ ПОВІТРЯ
ТА ЖОРСТКОСТІ ПІДЖИВЛЮЮЧОЇ ВОДИ НА ЕЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ СИСТЕМ ОБОРОТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ.
05.23.04 - водопостачання, каналізація
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
технічних наук
Харків - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькій державній інженерній академії Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент, завідуючий кафедрою
”Промислова теплоенергетика“ Запорізької державної
інженерної академії Міністерства освіти і науки
Крючков Євген Миколайович
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор, завідуючий кафедрою “Водопостачання,
водовідведення та очищення вод” Харківської державної академії міського
господарства Міністерства освіти і науки України
Душкін Станіслав Станіславович
кандидат технічних наук, начальник каедри ”Пожежної проілактики
технологічних процесів виробництва“ Академії пожежної безпеки
Міністерства внутрішніх справ України
Андронов Володимир Анатолійович
Провідна установа: Київський Національний університет будівництва і архітектури, кафедра “Водопостачання” Міністерства освіти і науки України м.Київ
Захист відбудеться 16 січня 2002 року об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.03 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури за адресою: 61002, м.Харків, вул.Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського державного технічного університета будівництва та архітектури за адресою: 61002, м.Харків, вул.Сумська, 40.
Автореферат розісланий “_11__” грудня 2001 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради М.І.Колотило


Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. Найбільш великі підприємства чорної металургії України (комбінати “Запоріжсталь”, Дніпровські ім. Дзержинського, ім. Петровського, завод “Дніпроспецсталь” та інші ) розташовані на Дніпрі, який є джерелом питної води для 80 % населення країни. Історично склалося таке становище, що ці підприємства скидають до Дніпра значну кількість очищених і недостатньо очищених стічних вод і здійснюють відбір з цієї річки відповідної кількості свіжої води. Сказане свідчить за незадовільне екологічне становище Дніпра і надає особливу актуальність переводу металургійних підприємств, які розташовані у басейні цього найбільшого у країні водного обєкта, на замкнене оборотне водопостачання.
Одним з найважливіших питань раціонального використання та охорони водних ресурсів є нормування водоспоживання та водовідведення. В дисертаційній роботі обгрунтовані необхідні витрати оборотної води для охолодження металургійного обладнання, встановлені закономірності і математичні залежності витрат води для підживлення оборотної системи водопостачання в залежності від якості води в джерелі та температури повітря, розраховані витратні норми по водопостачанню та водовідведенню комбінату “Запоріжсталь” та заводу “Дніпроспецсталь”. При цьому гарантуються достатня кількість води для охолодження, мінімальні товщини сольових відкладень 0,01-0,025 мм/рік при нормативних - 1 мм/рік, безаварійна робота охолоджуємих елементів, економія енергоресурсів.
Робота проводилась у відповідності з “Комплексною програмою енергозбереження Запорізької області”, схваленої розпорядженням № 626 від 23.12.1997 р. Голови Облдержадміністрації; кафедральною комплексною держбюджетною роботою “Дослідження режимів роботи, технологічних параметрів та конструктивних особливостей систем водопостачання та водовідведення і їх елементів”, а також госпдоговірною роботою № 20/601-601 8-1/2000 на виконання “Розробки норм та нормативів водоспоживання та водовідведення комбінату “Запоріжсталь” на 2000-2005 роки”.
Метою дисертаційної роботи є удосконалення систем водяного охолодження металургійних агрегатів шляхом підвищення надійності їх експлуатації, нормування витрат води та запобігання утворенню щільних сольових відкладень при сезонних коливаннях температури повітря та якості підживлюючої води.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ВПЛИВ СЕЗОННИХ КОЛИВАНЬ ТЕМПЕРАТУРИ ПОВІТРЯ ТА ЖОРСТКОСТІ ПІДЖИВЛЮЮЧОЇ ВОДИ НА ЕЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ СИСТЕМ ОБОРОТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок