Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕПЛОФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ МОДИФІКОВАНИХ ЕПОКСИДНИХ ПОЛІМЕРІВ

ТЕПЛОФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ МОДИФІКОВАНИХ ЕПОКСИДНИХ ПОЛІМЕРІВ

Назва:
ТЕПЛОФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ МОДИФІКОВАНИХ ЕПОКСИДНИХ ПОЛІМЕРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,72 KB
Завантажень:
394
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
\bookfoldsheets0\bookfoldsheets0МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Імені І. І. МЕЧНИКОВА
Горшунов Олексій Вячеславович
УДК [536.2+536.63]:678.686
ТЕПЛОФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
МОДИФІКОВАНИХ ЕПОКСИДНИХ ПОЛІМЕРІВ
01.04.14 – теплофізика та молекулярна фізика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Одеса – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі загальної фізики Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник:
кандидат фізико-математичних наук
Січкар Тарас Григорович,
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова,
доцент кафедри загальної фізики
Офіційні опоненти:
доктор фізико-математичних наук, професор
Новіков Віталій Володимирович,
Одеський національний політехнічний університет,
завідувач кафедри вищої математики
кандидат фізико-математичних наук
Сідлецький Валентин Олександрович,
Рівненський державний гуманітарний університет,
доцент кафедри фізики
Провідна установа:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, кафедра молекулярної фізики.
Захист відбудеться _23_ _лютого_ 2007 р. о _14_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.051.01 в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Пастера, , Велика фізична аудиторія.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Одеського національного університету імені І. І. Мечникова за адресою:
65026, м. Одеса, вул. Преображенська , 24.
Автореферат розіслано “_22_”_січня_2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д. 41.051.01. Федчук О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Полімерні композиційні матеріали (ПКМ) здатні задовольнити сучасні вимоги до властивостей конструкційних матеріалів. Завдяки унікальному комплексу властивостей, ПКМ на основі епоксидних полімерів є незамінними у багатьох сферах застосування.
Епоксидні полімери наповнені металами використовуються в якості електропровідних, теплопровідних та магнітопровідних клеїв та герметиків. Широко застосовуються промисловістю України для ремонту металевих конструкцій та машин. Деталі із металонаповнених ЕП вирізняються цілим комплексом цінних властивостей, зокрема значною механічною міцністю, теплостійкістю, стійкістю до агресивних середовищ, атмосферного старіння, істирання тощо.
Формування структури ЕП (в складі ПКМ) на всіх рівнях відбувається в присутності поверхні наповнювача. Це створює особливі умови структурування ЕП. Одним із нерозв’язаних до кінця питань при розробці металонаповнених епоксидних композицій є питання про вплив металевого наповнювача на структуру і властивості полімерної матриці. Застосовувані на практиці підходи, що ґрунтуються на експериментальному підборі рецептури та режимів приготування таких ПКМ повинні ґрунтуватись на надійних теоретичних відомостях про взаємодію полімер-наповнювач. Тому актуальними є комплексні дослідження, що здатні всебічно і повно розкрити особливості взаємодії епоксидного полімеру з металевим наповнювачем. Результатом досліджень має стати побудова моделі, що пояснювала б особливості такої взаємодії для випадку металонаповнених епоксидних полімерів. В літературі міститься мало інформації про такі дослідження. Відомі моделі, як правило, не враховують особливостей структурування металонаповнених епоксидних полімерів, і тому не можуть пояснити багатьох важливих експериментальних результатів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження було виконано в рамках таких держбюджетних науково-дослідних робіт: "Теплофізичні і електричні властивості, релаксаційні процеси в полімерних металонаповнених конструкцийних матеріалах" (номер теми: №19/03-05, номер державної реєстрації 0103U004012) та "Нано- і низькорозмірні матричні дисперсні системи з високорозвиненою поверхнею розділу і фазовими переходами" (номер теми: №23/06-08, номер державної реєстрації 0106U000904).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕПЛОФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ МОДИФІКОВАНИХ ЕПОКСИДНИХ ПОЛІМЕРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок