Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ ОПОР ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ

УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ ОПОР ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ ОПОР ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,89 KB
Завантажень:
36
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Семенов Віктор Володимирович
УДК: 621.315.1
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ ОПОР ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаській державній академії будівництва і архітектури (ДонДАБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Горохов Євген Васильович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, ректор, завідувач кафедри металевих конструкцій.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Шебанін В'ячеслав Сергійович, Миколаївська державна аграрна академія, ректор;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Микитаренко Михайло Олексійович, ВАТ “УкрНДІпроектстальконструк-ція ім. В.М. Шимановського” (м. Київ).
Провідна установа: Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, кафедра “Металеві, дерев'яні і пластмасові конструкції”, Міні-стерство освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Захист дисертації відбудеться “26” лютого 2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 в Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, I навчальний корпус, Зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий “24” січня 2004 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради Висоцький Ю.Б.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з найважливіших задач стратегічної безпеки держави є підвищення надійності електропостачання та забезпечення енергетич-ної безпеки. Значні резерви у вирішенні цієї задачі закладені в удосконаленні будівельних конструкцій опор і фундаментів на основі нового підходу до проектування й управління виробництвом з гарантованими показниками якості та надійності для України та країн далекого зарубіжжя.
У нових умовах ринкової економіки незалежної України перед заводами-виробниками виникли задачі щодо адаптації на світовому ринку, оскільки обсяг постачань на внутрішній ринок за останнє десятиліття значно скоротився. Вихід на міжнародний ринок можливий тільки через участь у міжнародних тендерах, умовами успіху в яких є: низькі ціни в порівнянні з конкурентами, висока якість продукції, гарантовані терміни постачань. Низькі ціни при традиційних підходах до проектування та виробництва одержати неможливо, як і неможливо одержати високу якість з використанням старих технологій. Тому тема дисертаційної роботи, присвяченої оптимальному проектуванню повітряних ліній електропередачі (ПЛ) з урахуванням усіх параметрів, що відображають специфіку траси та умови експлуатації, а також якісним змінам виробництва опор, гарантуючим надійність конструкцій і відповідність міжнародним стандартам, є дуже актуальною, оскільки спрямована на збереження конкурентоспроможності національної продукції на світовому ринку.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в межах кафедральної держбюджетної теми К-2-10-01 “Удосконалення формоутворення металоконструкцій на основі діагностики і моніторингу залишкового ресурсу, економіко-математичне моделювання режиму експлуатації будівель і споруд” (№ 0102U002843), етап 2 “Розробка розрахункової моделі конструкцій оптимальних опор високовольтних ліній електропередачі”. У даній роботі автором запропоновані конкурентоспроможні конструкції опор ПЛ для України і реґіонів далекого зарубіжжя з урахуванням вимог економічності, технологічності та експлуатації відповідно до міжнародних нормативів.
Мета та задачі дослідження. Мета дисертаційної роботи полягала в удосконаленні проектування і управління виробництвом опор ПЛ для створення надійних і конкурентоспроможних конструкцій для України та реґіонів далекого зарубіжжя.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ ОПОР ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок