Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ ПНЕВМОСЕПАРАЦІЇ ВОРОХУ В КОМБАЙНАХ ДЛЯ ЗБИРАННЯ СМОРОДИНИ

ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ ПНЕВМОСЕПАРАЦІЇ ВОРОХУ В КОМБАЙНАХ ДЛЯ ЗБИРАННЯ СМОРОДИНИ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ ПНЕВМОСЕПАРАЦІЇ ВОРОХУ В КОМБАЙНАХ ДЛЯ ЗБИРАННЯ СМОРОДИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,40 KB
Завантажень:
53
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ТАВРІЙСЬКА ДЕРЖАВНА АГРОТЕХНІЧНА АКАДЕМІЯ
Молодик Микола Сергійович
УДК 631.358.02.001.5:634.72
ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ ПНЕВМОСЕПАРАЦІЇ ВОРОХУ В КОМБАЙНАХ ДЛЯ ЗБИРАННЯ СМОРОДИНИ
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Мелітополь – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії (ТДАТА), Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Тарасенко Володимир Віталійович, професор кафедри сільськогосподарських машин, Таврійська державна агротехнічна академія
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший
науковий співробітник
Фришев Сергій Георгійович,
професор кафедри експлуатації техніки
та інженерного менеджменту,
Національний аграрний університет
кандидат технічних наук, старший
науковий співробітник
Караєв Олександр Гнатович ,
завідувач відділом зрошення і механізації,
Інститут зрошуваного садівництва , УААН
Провідна установа: Національний науковий центр “Інститут
механізації і електрифікації сільського господарства”,
Українська академія аграрних наук,
с.м.т. Глеваха, Васильківський район, Київська область
 
 
Захист відбудеться “18” лютого 2005 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 18.819.01 Таврійської державної агротехнічної академії за адресою: 72312 Запорізька обл., м. Мелітополь, просп. Б.Хмельницького, 18, навчальний корпус 1, конференцзал.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Таврійської державної агротехнічної академії за адресою: 72312 Запорізька обл., м. Мелітополь, просп. Б.Хмельницького, 18.
Автореферат розісланий “6” січня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої
ради К 18.819.01
к.т.н., професор Діордієв В.Т.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Структура харчування людини повинна бути різнома-нітною. Зокрема, у річному раціоні повинно бути близько 80 кг плодів і ягід. У даний час цей показник складає ледве більш 20 кг, що негативно позначається на стані здоров'я населення України, з огляду на постчорнобильський фактор.
Державною програмою розвитку садівництва, виноградарства, розсадництва і виробничої промисловості до 2005 року передбачено довести валове виробництво плодів і ягід до 4500 тис. тонн, з них ягід - 210 тис. тонн. Але і дотепер, в основному, ягоди збираються вручну. Витрати на збиранні смородини украй великі. Так, загальні витрати на обробіток 1 га смородини 1150 люд.-год., тоді як на збирання - 930 люд.-год., що складає близько 81%.
Державною програмою передбачене виготовлення на Євпаторійському ДЕЗі 20 штук у рік ягодозбиральних комбайнів МПЯ-1. Результати випробувань комбайнів цього типу показали, що по таких якісних показниках технологічного процесу як повнота знімання, ушкодження ягід та елемен-тів рослин, кількість опалого листя - створена машина цілком задовольняє агротехнічним вимогам на комбайн для збирання смородини. Але такі показники як повнота уловлювання знятих ягід, втрати при сепарації - не задовольня-ють агровимогам, а такий показник як вміст домішок у товарній продукції лише в останні роки став відповідати нормі, що, од-нак, негативно позначилося на втратах ягід при сепарації.
Виходячи з вищевикладеного, дані дослідження спрямовані на обґрунту-вання конструктивно-технологічних параметрів системи пневмосепарації, а також розробку нових схем сепарації, що поліпшують якісні показники роботи в комбайнах для збирання смородини - є актуальними.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Досліджен-ня, що склали основу дисертаційної роботи, виконувалися відповідно до тем: 07.101 “Пошук і дослідження нових робочих органів машин по догляду за ягід-никами і розсадниками” (ВІСГОМ); 07.230 “Комбайн для збирання смородини МПЯ-1А” (ВІСГОМ); програмою № 0102U000676 “Розробка наукових основ технологічного і технічного забезпечення виробництва сільськогосподарських культур в умовах півдня України” (на 2001.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ ПНЕВМОСЕПАРАЦІЇ ВОРОХУ В КОМБАЙНАХ ДЛЯ ЗБИРАННЯ СМОРОДИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок