Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ вагінальних супозиторіїв з прополісом та олією обліпиховою

РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ вагінальних супозиторіїв з прополісом та олією обліпиховою

Назва:
РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ вагінальних супозиторіїв з прополісом та олією обліпиховою
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,05 KB
Завантажень:
213
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НаціональнА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ІМені п.л. шУПИКА
Черних Юлія Валентинівна
УДК: 615.014.22:618.15-002:615.454.2:638.135:582.866
РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ вагінальних супозиторіїв з прополісом та олією обліпиховою
15.00.01 – технологія ліків та організація фармацевтичної справи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров'я України.
Науковий керівник: | заслужений діяч науки і техніки України,
доктор фармацевтичних наук, професор
ТИХОНОВ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
Національний фармацевтичний університет,
завідувач кафедри аптечної технології ліків
Офіційні опоненти: | доктор фармацевтичних наук, професор
БОРЗУНОВ ЄВГЕНІЙ ЄРМОЛАЄВИЧ
Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, професор кафедри промислової фармації
кандидат фармацевтичних наук, доцент
ПОПОВИЧ ВАЛЕРІЙ ПАВЛОВИЧ
Національний медичний університет імені
О.О. Богомольця, доцент кафедри аптечної та промислової технології ліків
Захист відбудеться "6" червня 2008 р. о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.04 при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика за адресою: 04112. м. Київ, вул. Дорогожицька, 9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (04112. м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий "3" травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.Б. Пилипчук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з медико-соціальних проблем у сучасних умовах залишаються запальні захворювання репродуктивної системи у жінок. Частота гінекологічних захворювань (вульвіт, кольпіт, вагініт, ерозія шийки матки) має тенденцію до зростання. За останні десять років їх показники збільшилися у 1,5 рази.
При лікуванні даних патологій важлива роль приділяється традиційній антибактеріальній терапії, яка у більшості негативних випадків спричиняє виникнення алергічних проявів, антибіотикорезистентність різних видів штамів мікроорганізмів, а також порушення нормального вагінального біоценозу. Тому вибір препаратів для лікування запальних гінекологічних захворювань залишається важким завданням, особливо у вагітних жінок.
З цією метою успішно застосовують екстемпоральні лікарські форми на основі продуктів бджільництва (прополісу, меду, бджолиної отрути), які сприяють стійкому відновленню мікроекосистеми піхви, а також олійні каротиноїдовмісні препарати, такі як олія обліпихова, каротолін, олія шипшини, виготовлені з ліпофільних комплексів відповідної рослинної сировини.
З урахуванням вищевикладеного перспективним є використання апі-продуктів у комбінації з фітопрепаратами, зокрема фенольного гідрофобного препарату прополісу (ФГПП) у поєднанні з олією обліпиховою, які проявляють антимікробну, протизапальну, капілярозміцнюючу дію, мають репаративні властивості та прискорюють епітелізацію уражених слизових оболонок.
Найбільш раціональною лікарською формою для лікування захворювань статевої сфери є вагінальні супозиторії. Перевагами даної форми є безпосередня дія на збудників захворювання та висока інтенсивність проникнення діючих речовин до оточуючих тканин.
У зв’язку з цим створення комбінованих лікарських препаратів на основі природних речовин у формі вагінальних супозиторіїв протизапальної, антимікробної, репаративної дії для застосування у гінекології є актуальним напрямком фармації.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з планом науково-дослідних робіт Національного фармацевтичного університету "Створення нових лікарських препаратів на основі рослинної та природної сировини, зокрема продуктів бджільництва, для дорослих і дітей" (номер державної реєстрації 0198U007008) та проблемної комісії "Фармація" МОЗ та АМН України.
Мета і завдання дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ вагінальних супозиторіїв з прополісом та олією обліпиховою

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок