Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНИМИ ВИТРАТАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ З ВИСОКИМ СТУПЕНЕМ ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКТУ

УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНИМИ ВИТРАТАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ З ВИСОКИМ СТУПЕНЕМ ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКТУ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНИМИ ВИТРАТАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ З ВИСОКИМ СТУПЕНЕМ ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,08 KB
Завантажень:
234
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КОТЕЛЕНЕЦЬ Олена Олександрівна
УДК 336.5.02
УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНИМИ ВИТРАТАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ
З ВИСОКИМ СТУПЕНЕМ ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКТУ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі стратегії підприємств в Київському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
ПРОХОРОВА Єлєна Вікторівна,
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри стратегії підприємств
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
МЕНДРУЛ Олександр Гаррійович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри економіки підприємств
кандидат економічних наук, доцент
ЛИТВИНЕНКО Тетяна Миколаївна,
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, доцент кафедри теоретичної і прикладної економіки
Провідна установа: Хмельницький національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки підприємства і підприємництва, м.Хмельницький.
Захист відбудеться “29” вересня 2005р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розіслано “29серпня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор О.С. Федонін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Динамізм зовнішнього середовища господарювання та внутрішніх економіко-соціальних процесів на сучасних підприємствах обумовлює необхідність постійного удосконалення методів управління за умов поліваріантності у прийнятті рішень щодо функціонування організації. Зокрема, в сфері управління операційними витратами особлива увага приділяється впровадженню спеціальних методів, які дозволяють врахувати особливості виробничого процесу на підприємстві, забезпечуючи тим самим повноту відшкодування витрат на залучення ресурсів, накопичених протягом циклу виготовлення продукту.
Проблеми розробки інструментарію управління операційними витратами при виготовленні продукту з високим ступенем індивідуалізації вже тривалий час досліджуються зарубіжними та вітчизняними вченими у різних сферах економічної науки. Наукові розробки щодо даної проблематики є багатовекторними і, в основному, взаємопов’язані з наступними предметними областями. У проектному менеджменті дослідження вчених Бурка Р., Решке Х., Воропаєва В.І., Мазура І.І., Разу М., Цай Т.Н, Шапіро В.Д., Шелле Х. та інших спрямовані на удосконалення методик управління витратами при виконані комплексу робіт за індивідуальним замовленням тимчасовими організаційними утвореннями в межах проекту. В економіці підприємства, обліку та економічному аналізі створено широкий спектр методичних підходів до управління собівартістю продукту та функціонально-вартісного аналізу. Такий підхід простежується у роботах Друрі К., Фанделя Г., Фостера Дж., Хоргрена Ч.Т., Яругової А., Бородкіна О. А., Грещака М.Г., Литвиненко Т.М., Мендрула О.Г., Орлова О.О. Чумаченка М.Г. та інших науковців. У складі комплексних галузевих досліджень розроблялись методи оптимізації виробничого процесу за критеріями витрат; на основі системотехнічного підходу теоретично обґрунтовувались моделі управління витратами, які б враховували підпорядкованість загальним цілям функціонування організації. Ці проблеми досліджували вчені-аналітики Баширов А.А., Валуєв Б.І, Гусаков А.А., Скрипченко А.М., Маркін Р.М. та інші.
Незважаючи на наявність численних теоретико-прикладних здобутків, проблеми розробки ефективних методів управління витратами на підприємствах з високим ступенем індивідуалізації продукту досліджені фрагментарно і потребують подальшого наукового вирішення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНИМИ ВИТРАТАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ З ВИСОКИМ СТУПЕНЕМ ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок