Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ БУДІВЕЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ

УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ БУДІВЕЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ БУДІВЕЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,73 KB
Завантажень:
265
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ПРОЦЕНКО ВОЛОДИМИР ЯКОВИЧ
УДК 69.003: 330.322.
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ БУДІВЕЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ
Спеціальність 08.07.03 – економіка будівництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Коваленко Микола Андрійович,
Херсонський національний університет,
завідувач кафедри фінансів
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Крушевський Аркадій Володимирович,
Економіко – технологічний університет,
ректор, завідувач кафедри менеджменту
м.Бровари Київської області
кандидат економічних наук, доцент
Крикун Костянтин Васильович
Київський національний університет
будівництва і архітектури,
доцент кафедри економіки будівництва
Провідна установа: Кримська академія природоохоронного
та курортного будівництва
Міністерства освіти і науки України,
кафедра економіки і організації виробництва
м.Сімферополь
Захист відбудеться „ 4 ” липня 2006 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.056.03 у Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України за адресою: 03680, м. Київ–680, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий „02” червня 2006 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент В.М. Погорельцев
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зміна напрямів соціально-економічного розвитку, яка відбулась в Україні на початку 1990-х років, супроводжується радикальними соціально-економічними і політичними перетвореннями. Вони здійснюються з урахуванням досвіду і досягнень розвинутих країн світу.
Для виведення підприємств та їх об’єднань на конкурентоспроможний рівень розвитку важливе значення має розробка науково обґрунтованої концепції і моделі їх розвитку. У суспільстві зріє розуміння, що стати не пасивними, а активними учасниками сучасного процесу глобалізації економіки можливо за умови побудови конкурентоспроможної соціально орієнтованої інноваційної моделі економіки. Ось чому формування ефективної системи управління розвитком підприємств є важливим завданням економічної науки.
Світовий досвід свідчить, що однією із галузей, з яких розпочинається економічне відродження, є будівництво. В Україні ця закономірність дещо порушується: щорічні темпи розвитку будівництва тільки на декілька відсотків вищі за середні темпи розвитку господарського комплексу країни. Аналіз вітчизняної практики свідчить, що однією із вагомих причин цього є незадовільний стан промислової бази будівництва – застарілі технології і номенклатура продукції підприємств будівельної індустрії тощо.
Для вирішення проблем, що склалися в галузі на сьогодні, необхідними є розробка і впровадження нових методів управління розвитком, оновленням виробничого потенціалу, освоєнням сучасних видів будівельних матеріалів, а також підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств будівельної індустрії.
Світовий досвід, у тому числі практика управління економічними процесами у країнах з розвинутою ринковою економікою, свідчить, що галузеві підходи посідають значне місце у системі управління підприємствами.
Проблеми управління розвитком підприємств та їх галузевих комплексів добре висвітлені у науковій літературі. Зокрема, їх дослідженю присвятили свої праці В. Александров, М. Войнаренко, В.Геєць, Б. Данилишин, М. Долішній, С. Дорогунцов, В. Дубницький, А.Крушевський, Ю. Корецький, С.Ушацький, В.Федоренко, О.Федосова.
У наукових працях цих вчених розглядаються питання планування, організації, контролю, регулювання, фінансової підтримки розвитку підприємств та їх об’єднань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ БУДІВЕЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок