Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РИНКОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ФОРМ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ ВОДОКОРИСТУВАННЯ

РИНКОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ФОРМ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ ВОДОКОРИСТУВАННЯ

Назва:
РИНКОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ФОРМ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ ВОДОКОРИСТУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,92 KB
Завантажень:
362
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
МІРОШНІЧЕНКО ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 353:628.1
РИНКОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ФОРМ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ ВОДОКОРИСТУВАННЯ
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, доцент Ларіна Рена Рінатівна, Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри логістики.
Офіційні опоненти:
доктор наук з державного управління, професор Шаров Юрій Павлович, Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (м. Дніпропетровськ), перший заступник директора, завідувач кафедри менеджменту та управління проектами;
 
кандидат економічних наук, доцент Осипенко Іван Миколайович, Донбаська національна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України (м. Макіївка), доцент кафедри менеджменту організацій і права.
Провідна установа - Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”, кафедра державного управління та менеджменту.
Захист дисертації відбудеться 21 грудня 2004 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, просп. Б. Хмельницького, 108.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163а.
Автореферат розісланий 19 листопада 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Я.С. Клейнер
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Водні ресурси і пов’язані з ними процеси водокористування завжди були об’єктами державного управління. Інше питання, наскільки повно й ефективно держава вирішувала і вирішує питання, пов’язані із проблемами, які виникають при великомасштабному використанні водних ресурсів, які призводять до їх виснаження. Водні ресурси є одним з основних факторів екологічного і соціального благополуччя будь-якої країни, у тому числі й України. Потреби у воді величезні і з кожним роком зростають. Щорічна витрата води на земній кулі за всіма видами водопостачання складає 3300-3500 км3. Дефіцит прісної води вже зараз стає світовою проблемою. Це змушує вчених усього світу шукати різноманітні засоби для вирішення цієї проблеми. Для України це особливо важливо, тому що окремі великі промислові райони і центри сформувалися на територіях з обмеженими водними ресурсами. У зв’язку з тим, що в багатьох районах України існує загроза кількісного і якісного виснаження водних ресурсів, актуальною є розробка водозберігаючих проектів. Аналіз ситуації, що склалася в системі водокористування великих промислових міст показав, що в ряді областей України у зв'язку з реструктуризацією вугільної промисловості, закриттям шахт і затопленням шахтних виробок істотно зростає техногенне навантаження на об'єкти навколишнього середовища, що веде до різкої зміни гідрологічного і гідрохімічного режиму рік, підтоплення і заболочування місцевості. Підняття рівня шахтних вод і вихід їх на поверхню загрожують погіршенням якості води в шпарах і колодязях, розташованих у шахтарських селищах і містах. Отже, можна стверджувати, що вода стала стратегічним ресурсом, від кількості і якості якого залежить національна безпека і можливість успішного розвитку будь-якої країни.
Період ринкової трансформації вніс свої корективи не тільки в процес управління галуззю, але й у пов’язані з системою водокористування процеси виробництва й відтворення водних ресурсів. Особливу актуальність набуває це питання для великих промислових районів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РИНКОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ФОРМ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ ВОДОКОРИСТУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок