Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління розвитком підприємств будівельної галузі шляхом формування їх стратегічного потенціалу

Управління розвитком підприємств будівельної галузі шляхом формування їх стратегічного потенціалу

Назва:
Управління розвитком підприємств будівельної галузі шляхом формування їх стратегічного потенціалу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,02 KB
Завантажень:
396
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
_Целью диссертационной работы является разработка современных мето
дов и средств системной интеграции АСУТП строительного производства и
организации управления проектами технологического трансфера в разви
тие предприятий строительного производства Украины.


КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Бушуєва Наталія Сергіївна
УДК 658.336.8
Управління розвитком підприємств
будівельної галузі шляхом формування їх
стратегічного потенціалу
 
05.13.22 - Управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2001


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Київському національному університеті будівництва і архітектури.
Науковий керівник: кандидат технічних наук Морозов Віктор Володимирович, Київський національний університет будівництва і архітектури, доцент кафедри проектного менеджменту.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Рач Валентин Анатолійович, Східноукраїнський національний університет (м. Луганськ), завідувач кафедри управління проектами та економічної статистики;
кандидат технічних наук, доцент Тесля Юрій Миколайович, Черкаський інженерно-технологічний інститут, завідувач кафедри інформатики.
Провідна установа:
Національний транспортний університет Міністерства освіти і науки України (м. Київ).
Захист відбудеться “6” червня 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
 
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розіслано “3” травня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03
кандидат технічних наук, доцент Шебек М.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблеми виведення українських підприємств будівельного комплексу на конкурентоспроможний рівень надзвичайно багатогранні і не обмежуються лише пошуком інвесторів і західних партнерів. Вони торкаються реформування вже існуючих підприємств на базі сучасних концепцій управління проектами. Тому дослідження концепцій розвитку та розробка системи знань, моделей та методів управління проектами реформування підприємств будівельної галузі є актуальною науковою проблемою. Одним з підходів створення ефективних систем управління проектами реформування та розвитку у сучасних умовах є формування стратегічного потенціалу підприємства та ефективної системи бізнес-процесів. В дисертаційній роботі це використано як основа побудови моделей, методів та засобів реформування будівельних підприємств. По-перше, стратегічний потенціал підприємства базується на інструментарії – сучасних моделях і методах діагностики стану підприємства та пошуку стратегічних рішень щодо розвитку, тобто створення нових продуктів (послуг), поліпшення їх якості, просування на ринку тощо. По-друге, стратегічний потенціал пов’язаний з підготовкою та формуванням команд професіональних менеджерів проектів розвитку. Сертифікація професіональної компетенції менеджерів проектів є важливою складовою, що впливає на хід формування стратегічного потенціалу та потребує подальших наукових досліджень.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури у відповідності з проектом Світового банку реконструкції та розвитку “Створення професіонального потенціалу проектних менеджерів України” (проект №2883, 1995-1996рр.), з темою № 10/3 – 99 від 10 березня 1999 року “Створення системи управління комплексною програмою робіт на об’єкті “Укриття” Чорнобильської АЕС у складі ІАСУ” та в рамках Міжнародної програми створення системи професіональної сертифікації проектних менеджерів, яка виконувалась при підтримці Світового банку реконструкції та розвитку у проекті EDAL – компонент ТА, 1998-2000 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Управління розвитком підприємств будівельної галузі шляхом формування їх стратегічного потенціалу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок