Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ НА СИНЕРГІЧНИХ ЗАСАДАХ

СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ НА СИНЕРГІЧНИХ ЗАСАДАХ

Назва:
СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ НА СИНЕРГІЧНИХ ЗАСАДАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,72 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ГОШОВСЬКА ОКСАНА ВІКТОРІВНА
УДК 338.242.2:330.42
СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
НА СИНЕРГІЧНИХ ЗАСАДАХ
Спеціальність: 08.06.01 –
економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі теоретичної економіки та економіки України
Національного університету “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
ПОПЛАВСЬКА ЖАННА ВАСИЛІВНА,
Національний університет “Львівська політехніка”,
професор кафедри теоретичної економіки та
економіки України
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мартиненко Микола Мефодійович,
Київський економічний інститут менеджменту
завідувач кафедри менеджменту
кандидат економічних наук, доцент
Мізюк Богдан Михайлович,
Львівська комерційна академія,
професор кафедри інформаційних систем у менеджменті
Провідна установа – Одеський національний політехнічний університет, кафедра менеджменту, Міністерство освіти і науки України, м. Одеса
Захист відбудеться “08” листопада 2002 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Ст. Бандери, 12, корп.4, ауд. 301б.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів -13, вул.Професорська,1.
Автореферат розісланий “07” жовтня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент Пащенко І.Н.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток світового господарства характеризується зростанням ролі взаємозв'язків та співробітництва між усіма учасниками ринку. Для сучасних міжнародних ринків ресурсів, капіталу, товарів та послуг характерні тенденції до загострення конкуренції, ускладнення структури попиту, прискорення змін та технологічного поступу, зростання попиту на соціальну відповідальність організацій перед суспільством, глобалізація. В умовах глибоких змін у сучасному діловому середовищі успіх організацій суттєво залежить від відповідних змін у їх управлінні. Існуючі тенденції відображаються у змінах структури виробництва та збуту, появі нових підходів до формування стратегії діяльності організацій. Традиційні концепції стратегічного планування замінюються новими концепціями стратегічного управління, яке охоплює усі рівні організації. Стратегічне управління передбачає забезпечення досягнення загально-організаційних цілей у довгостроковій перспективі з урахуванням інтересів споживачів, працівників, акціонерів та громадськості. Таким чином, стратегічна перспектива стає обов'язковою вимогою при прийнятті управлінських рішень на всіх рівнях.
Відповідно до змін і ускладнень середовища та умов функціонування організацій повинні змінюватися методи прийняття стратегічних рішень та практика стратегічного управління. Сучасний розвиток теорії управління характеризується зростаючим впливом інших наук та застосуванням їх досягнень. Однією із сучасних концепцій стратегічного управління є концепція синергії, яка передбачає управління ресурсами та видами діяльності організації з метою досягнення глобальної економії на масштабах діяльності. Концепція синергії ще не набула в Україні такої популярності та застосування, як у розвинених країнах. Саме синергетика відіграє важливу роль у стратегічному управлінні організаціями, що функціонують в умовах нестійкості та невизначеності, завдяки створенню додаткових можливостей стратегічного розвитку, балансуванню ризиків у наборі видів діяльності тощо.
Вагомий науковий внесок у дослідження проблем розвитку стратегічного управління зробили І.Ансофф, М.Портер, С.Черто, Е.Кемпбелл, Р.Кантер, М.Сіровер, М.Томпсон, Т.Стрікленд, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ НА СИНЕРГІЧНИХ ЗАСАДАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок