Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ І ОПТИМІЗАЦІЯ СХЕМИ КРІПЛЕННЯ КОНТЕЙНЕРІВ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАНТАЖУ ПРИ ПЕРЕВЕЗЕННІ

УДОСКОНАЛЕННЯ І ОПТИМІЗАЦІЯ СХЕМИ КРІПЛЕННЯ КОНТЕЙНЕРІВ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАНТАЖУ ПРИ ПЕРЕВЕЗЕННІ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ І ОПТИМІЗАЦІЯ СХЕМИ КРІПЛЕННЯ КОНТЕЙНЕРІВ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАНТАЖУ ПРИ ПЕРЕВЕЗЕННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,08 KB
Завантажень:
360
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ
Бичков Дмитро Володимирович
УДК 656.614.3
УДОСКОНАЛЕННЯ І ОПТИМІЗАЦІЯ
СХЕМИ КРІПЛЕННЯ КОНТЕЙНЕРІВ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ
ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАНТАЖУ ПРИ ПЕРЕВЕЗЕННІ
Спеціальність 05.22.20 – експлуатація та ремонт засобів транспорту


АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук


Одеса – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній морській академії Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, старший
науковий співробітник, доцент
Савчук Віктор Дмитрович,
Одеська національна морська академія
начальник науково-дослідної частини,
доцент кафедри морських перевезень
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Берестовий Анатолій Михайлович,
Азовський морський інститут Одеської
національної морської академії, завідувач
кафедри судноводіння і морських перевезень
кандидат технічних наук
Васьков Юрій Юрійович,
Одеський морський торговельний порт,
перший заступник начальника порту
Захист відбудеться 15 травня 2008 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.106.01 в Одеській національній морській академії за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, корп. 1, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної морської академії за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, корп. 2.
Автореферат розісланий 14 квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
д.т.н., професор В.В. Тарапата


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ефективне використання морських суден полягає у забезпеченні цілісності перевезення вантажів при дотриманні усіх вимог морехідної безпеки, оскільки ці обставини є головною метою перевізника і завдяки чому формується його прибуток. Вимоги безпеки і цілісності перевезень регламентуються різними нормативними документами міжнародного, національного і оперативного рівня (конвенціями, правилами, технічними умовами, інструкціями, рекомендаціями).
Постійне зростання кількості перевезених контейнерів, особливо на палубі, приводить до того, що висота палубного штабеля стала досягати 7…9 і більше ярусів, загрожуючи втраті остійності та міцності кріплення вантажу. Практика морських контейнерних перевезень використовує стандартні технологічні схеми завантаження, вивантаження і транспортування контейнерів. Досвід їх перевезення на палубі показує, що розповсюджені способи кріплення не виключають комерційний брак (пошкодження і навіть втрату вантажу). Це виникає від вкрай недостатньої науково обґрунтованої інформації з оптимізації схем кріплення контейнерів з урахуванням міцнісних характеристик штабеля.
Таким чином, проблема удосконалення схем кріплення вантажів є актуальною через значне пошкодження вантажів та їх втрату, що мають місце під час транспортування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний напрямок досліджень відбито у "Державній програмі вдосконалення функціонування державної системи забезпечення безпеки судноплавства на 2002-2006 рр." (постанова Кабінету Міністрів України від 28.01.2002 р., № 96), а також "Концепції сталої національної транспортної політики розвитку всіх видів транспорту на 2007-2014 роки" (наказ Мінтрансзв’язку від 05.05.2007 р. № 360). Тема дисертаційної роботи і спрямованість досліджень тісно пов'язані з держбюджетними НДР ''Удосконалення методів безпечного судноводіння в складних умовах плавання'' (ДР № 0103U006406) і "Підвищення безпеки і керування суднами під час морських перевезень" (ДР № U002117), в яких автору належать самостійно виконані розділи.
Мета і завдання дослідження. Метою дослідження є вдосконалення технології кріплення контейнерів під час океанських переходів. Наукова передумова виходить з того, що існує безліч допустимих стратегій кріплення контейнерів, що задовольняють вимогам різних класифікаційних товариств, серед яких є єдина – оптимальна. У процесі досліджень вирішувалося головне завдання – розробка способу оптимального кріплення контейнерів на судні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ І ОПТИМІЗАЦІЯ СХЕМИ КРІПЛЕННЯ КОНТЕЙНЕРІВ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАНТАЖУ ПРИ ПЕРЕВЕЗЕННІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок