Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ СУКУПНОГО ВИКОНАННЯ РОБІТ ПРИ ВЛАШТУВАННІ ПІДЗЕМНИХ КОМУНІКАЦІЙ В УМОВАХ РЕКОНСТРУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ

ТЕХНОЛОГІЯ СУКУПНОГО ВИКОНАННЯ РОБІТ ПРИ ВЛАШТУВАННІ ПІДЗЕМНИХ КОМУНІКАЦІЙ В УМОВАХ РЕКОНСТРУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ СУКУПНОГО ВИКОНАННЯ РОБІТ ПРИ ВЛАШТУВАННІ ПІДЗЕМНИХ КОМУНІКАЦІЙ В УМОВАХ РЕКОНСТРУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,10 KB
Завантажень:
206
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Київський національний університет будівництва і архітектури
СТРІЛЕЦЬ Федір Федорович
УДК 69.059:725.4
ТЕХНОЛОГІЯ СУКУПНОГО ВИКОНАННЯ РОБІТ ПРИ ВЛАШТУВАННІ ПІДЗЕМНИХ КОМУНІКАЦІЙ В УМОВАХ РЕКОНСТРУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність: 05.23.08 – Технологія промислового та цивільного будівництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технології будівельного виробництва в Київському національному університеті будівництва і архітектури.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент кафедри технології
будівельного виробництва Київського національного університету будівництва і архітектури
Романушко Євген Григорович
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор, проректор з наукової
роботи Харківського державного технічного університету будівництва і архітектури
Гончаренко Дмитро Федорович
– кандидат технічних наук
Білостоцький Олег Борисович
Провідна установа – Науково-дослідний інститут будівельного
виробництва Держбуду України, м. Київ
Захист відбудеться 22 вересня 1999 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 при Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти України, за адресою: 252037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури, за адресою: 252037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31
Автореферат розісланий 20 серпня 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, к.е.н., доц. ________________ Погорельцев В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Сьогодні в Україні актуальним питанням є підвищення потенціалу країни шляхом реконструкції та оновлення існуючих промислових підприємств.
Одним із найбільш поширених видів робіт, що виконують при реконструкції промислових підприємств, є влаштування підземних трубопровідних роздільних комунікаційних мереж. Питома вага таких видів робіт найбільша на підприємствах хімічної та харчової промисловості і складає 16 - 18 % від загальних обсягів будівельних робіт.
Влаштування підземних комунікацій в умовах реконструкції залишається складним та трудомістким процесом, з низьким рівнем механізації (27 % обсягів робіт виконують вручну). Крім цього, реконструктивні роботи, як правило, виконують без зупинки виробничого процесу підприємства в стислі терміни. Це призводить до значного насичення фронтів робіт будівельною технікою, конструкціями і матеріалами, робітниками та вимагає суміщеного виконання будівельних процесів в умовах, що змінюються. Із-за неузгодженості дій учасників реконструкції за таких умов, влаштування підземних комунікацій ще більше ускладнюється, що призводить до втрат виробничого часу, простоїв фронтів робіт і, як наслідок, до недотримання термінів проведення реконструкції. Тому актуальним є визначення технології виконання робіт, яка базується на раціонально підібраних організаційно-технологічних схемах, комплектах машин і складі бригади робітників, та яка дозволить підвищити ефективність виконання робіт в умовах реконструкції.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний в дисертаційній роботі напрямок досліджень відповідає тематичній спрямованості наукових розробок, які проводяться на кафедрі технології будівельного виробництва при Київському національному університеті будівництва і архітектури у рамках загального плану бюджетних досліджень (наукова експертна рада Міносвіти України № 3, від 12 - 13 січня 1998 р., наказ КНУБА № 70 від 08.04.1998 р.). Також робота відповідає напрямку приоритетних питань для будівельного комплексу країни – реконструкція промислових і цивільних будівель (Державна програма "Реконструкція житлових будинків перших масових серій" № 820, від 14 травня 1999р.).
Науковою гіпотезою є припущення про те, що визначення раціональної технології влаштування підземних комунікацій в умовах, які постійно змінюються, при реконструкції підприємств, можливе на основі забезпечення збалансованого взаємоузгодження технологічних параметрів комплексного процесу та умов при сукупному виконанні робіт.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ СУКУПНОГО ВИКОНАННЯ РОБІТ ПРИ ВЛАШТУВАННІ ПІДЗЕМНИХ КОМУНІКАЦІЙ В УМОВАХ РЕКОНСТРУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок