Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОГНОЗУВАННЯ ПОПИТУ НА НАВЧАЛЬНІ ПОСЛУГИ (ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА) ТА ВПРОВАДЖЕННЯ НОВІТНІХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ

Загрузка...

ПРОГНОЗУВАННЯ ПОПИТУ НА НАВЧАЛЬНІ ПОСЛУГИ (ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА) ТА ВПРОВАДЖЕННЯ НОВІТНІХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ

Назва:
ПРОГНОЗУВАННЯ ПОПИТУ НА НАВЧАЛЬНІ ПОСЛУГИ (ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА) ТА ВПРОВАДЖЕННЯ НОВІТНІХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,98 KB
Завантажень:
189
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Міністерство промислової політики України
Науково-виробнича корпорація
"Київський інститут автоматики"
РЗАЄВА Світлана Леонідівна
УДК 681.5.01:378.147
ПРОГНОЗУВАННЯ ПОПИТУ НА НАВЧАЛЬНІ ПОСЛУГИ (ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА) ТА ВПРОВАДЖЕННЯ НОВІТНІХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ
Спеціальність 05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Київського національного торговельно-економічного університету Міністерства освіти та науки України.
Науковий керівник— |
доктор технічних наук, професор
ПОНОМАРЕНКО Леонід Анатолійович,
головний науковий співробітник НВК ”Київський інститут автоматики” Мінпромполітики України.
Офіційні опоненти— |
доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України
ГЕРАСИМОВ Борис Михайлович, професор кафедри Військового інституту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка,—
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник РАБЧУК Віталій Львович, завідувач відділу ЗАТ “Супутникові телекомунікації”.
Провідна установа— | Київський національний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти та науки України, кафедра інформаційних технологій.
Захист дисертації відбудеться “26” січня 2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.818.01 НВК "Київський інститут автоматики" за адресою: 04107, Київ – 107, вул. Нагірна, 22, корп. 1, к. 219.
Відзиви на автореферат у двох примірниках, засвідчені печаткою установи, просимо надсилати за адресою: 04107, Київ – 107, вул. Нагірна, , НВК "КІА", вченому секретарю.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці НВК "Київський інститут автоматики".
Автореферат розісланий 24 грудня 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук |
Л. П. Тронько


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертації. Швидкі зміни техніки й технологій, гуманізація суспільних відносин привели до того, що фахівці вимушені протягом усього свого життя постійно оволодівати новими знаннями. Для забезпечення конкурентної здатності держави на світовому рівні необхідно створити потужну та гнучку систему післядипломної дистанційної освіти (СПДО).
При створенні СПДО в країні потрібно вивчити річну потребу в після-дипломній освіті. Кількісний показник необхідний для забезпечення та організації освітнього процесу в цілому, тобто для організаційної підготовки (можливі форми та вимоги щодо організації навчального процесу); потреби в кадрах (кількісні показники професорсько-викладацького, інженерно-технічного, адміністративного складу та інших робітників); методичного забезпечення; технічного устаткування та програмного забезпечення; інформаційного забезпечення (конспекти лекцій, навчальні посібники, методичні матеріали на паперових та електронних носіях, довідники, різні бази даних методичних матеріалів тощо).
При створенні системи післядипломної дистанційної освіти (вона повинна бути ефективною й економічно доцільною) необхідно розглянути всі складові цієї системи і визначити можливості організації її елементів. Адекватність відображення цих складових ієрархічним графом цілей і задач з графом організаційної структури є однією з основних умов оптимального функціонування навчального закладу як системи.
Згадане вище обумовлює актуальність прогнозу попиту на навчальні послуги СПДО та впровадження новітніх інформаційних технологій для підвищення їх ефективної реалізації.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась відповідно до планів науково-дослідних робіт кафедри економічної кібернетики Київського національного торговельно-економічного університету на 2000-2003 рр. з принципів, теоретичних засад побудови та технології проектування систем дистанційного навчання, до планів науково-дослідних робіт, які виконувались на замовлення Міністерства освіти і науки України “Розробка основних технічних рішень та структури комплексу технічних засобів системи дистанційного навчання Київського національного торговельно-економічного університету з елементами її типізації” (№ державної реєстрації 0100U006109).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Реферат на тему: ПРОГНОЗУВАННЯ ПОПИТУ НА НАВЧАЛЬНІ ПОСЛУГИ (ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА) ТА ВПРОВАДЖЕННЯ НОВІТНІХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок