Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ З ТРАНСПОРТНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ЗВЯЗКІВ

Загрузка...

УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ З ТРАНСПОРТНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ЗВЯЗКІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ З ТРАНСПОРТНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ЗВЯЗКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,65 KB
Завантажень:
400
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПИЛАЄВ МИКОЛА ІГОРЕВИЧ
УДК 658.286:656.064
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ З ТРАНСПОРТНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ЗВЯЗКІВ
05.13.22 – управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті.
Науковий керівник – | доктор технічних наук, професор
ІГНАТЕНКО Олександр Семенович, Національна академія державного управління при Президентові України, професор кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
МАЯК Микола Михайлович, Національний транспортний університет, професор кафедри транспортних систем та маркетингу
кандидат технічних наук, ЮРТОВ Володимир Михайлович, заступник начальника управління інформатизації Мінекономіки України
Провідна установа – | Київський національний університет будівництва та архітектури, кафедра проектного менеджменту Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 05.07.2006 р. о 14.00 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.01 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1, к. 201.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету (01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42).
Автореферат розіслано 03.06. 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради О.І. Мельниченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стрижнем стратегії економічного та соціального розвитку на найближчу перспективу має стати практична реалізація завдань, вирішення яких має забезпечити міцне підґрунтя України як високорозвиненої, соціальної за своєю сутністю, демократичної правової держави, її інтегрування у світовий економічний процес, як країни з конкурентоспроможною економікою, здатною вирішувати найскладніші завдання свого розвитку. І таким чином створити реальні передумови вирішення основного геополітичного завдання нашої держави – вступу України до Європейського Союзу.
До сучасних стратегічних пріоритетів в Україні належить утвердження інноваційної моделі розвитку у сферах виробництва та споживання, підвалини якої мають бути закладені в процесі структурної перебудови галузей економіки на засадах проектного менеджменту. Отже, основою стратегічного курсу будь-якого транспортного підприємства, його базовим принципом має стати реалізація програмних та проектних заходів, спрямованих на запровадження інноваційної моделі розвитку виробництва, структурної перебудови та зростання економічного потенціалу. Особливостями науково-технічного прогресу є різноманіття технічних і організаційних способів досягнення цілей і, як наслідок, неоднозначність технічних і економічних результатів, що досягаються за тих самих витрат. З цим пов'язана актуальність вибору найкращого комплексу заходів проектного розвитку виробництва підприємства з надання транспортних послуг населенню в міжнародному сполученні.
Важливою проблемою сьогодення вважається необхідність модернізації транспортних підприємств, функціонування яких пов’язане з перевезенням пасажирів, що має поєднувати в собі ринкові механізми саморегуляції, орієнтуватися на реалізацію власних інвестиційних можливостей, а також на якнайширше залучення іноземного капіталу та високих технологій. До основних механізмів модернізації віднесене поглиблення перетворень, спрямованих на формування у виробничому комплексі динамічного і конкурентоспроможного приватного сектору, удосконалення системи корпоративного управління; сприяння всебічному розвитку спільних та іноземних підприємств, виробничій кооперації у технологічному оновленні.
Дослідженню проблем підвищення ефективності проектного менеджменту у транспортному забезпеченні зовнішньоекономічних зв’язків, формування проектних рішень та їх методологічного супроводу присвячені науковці праці таких авторів: А.П.Артинова, Л.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ З ТРАНСПОРТНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ЗВЯЗКІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок