Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ТЕСТОПРИДАТНОСТІ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ

СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ТЕСТОПРИДАТНОСТІ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ

Назва:
СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ТЕСТОПРИДАТНОСТІ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,07 KB
Завантажень:
6
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
ГУЗЬ ОЛЕСЯ ОЛЕКСІЇВНА
УДК 658.512.011:681.326:519.713
СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ АНАЛІЗ
ТЕСТОПРИДАТНОСТІ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ
ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ
05.13.05 -Комп'ютерні системи та компоненти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному університеті радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Хаханов Володимир Іванович, Харківський національний університет радіоелектроніки, декан факультету комп'ютерної інженерії та управління.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Хажмурадов Манап Ахмадович, Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут", начальник відділу математичного забезпечення;
кандидат технічних наук, доцент Леонов Сергій Юрійович, Національний технічний університет «ХПІ», доцент кафедри обчислювальної техніки та програмування.
Захист відбудеться "14.05.2008 року о 15 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д64.052.01 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
3 дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий 12.04.2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чалий С. Ф.


3
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Універсальний комп'ютер IBM PC використовує в процесі експлуатації не більше 5 -10 % загальної функціональності, тому користувач може переплачувати до 90 % вартості комп'ютера. Альтернативою універсальності є спеціалізована система на кристалі, що вже має на ринку електронних технологій рівень продаж до 20%. Вершиною об'єднання технологій та функціональностей, пов'язаних з радіочастотним прийманням-передаванням і комп'ютерними компонентами, є UltraMobile PC, що забезпечує практично кожному жителю планети безпроводо-вий зв'язок, комп'ютерні функції, радіолокацію та навігацію в будь-якій точці земної кулі. В основу Ultra Mobile PC положено реалізацію цифрової системи на кристалі, що містить такі компонента: процесор, пам'ять, цифрові та аналогові порти введення-виведення, приймач-передавач для організації безпроводового зв'язку по технологіям (Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Max), спеціалізований процесор для забезпечення працездатності. Природно, що система на кристалі, складність якої постійно зростає і наближається до рівня 100 млн. еквівалентних вентилів, за вимогами ринку повинна бути надійною, мініатюрною, з низьким енергоспожи-ванням, високопродуктивною, легко діагностованою, з самовідновленням працез-датності. Зазначені властивості визначають відносно новий технологічний марш-рут проектування, що більш підходить під визначення стандарту - Design for Manufacturability. Він орієнтований на забезпечення якісної розробки цифрового виробу у відведений термін (12 місяців) в цілях отримання більшого прибутку шляхом максимізації виходу годної продукції (Yield). Найбільш важливою складо-вою зазначеної технологи проектування є Design for Testability, орієнтоване на аналіз та покращення тестопридатності цифрового проекту на основі застосування стандартів граничного сканування ШЕЕ 11.49,1500вщляхмінімізаціїчасутестуван-ня та верифікації на стадії розробки, а також забезпечення надійності функціону-вання цифрового виробу в процесі експлуатації.
Сутність дисертаційної роботи полягає у розробці моделей та методу аналізу тестопридатності SoC, які спільно з технологіями та засобами граничного ска-нування забезпечують суттєве (20%) зменшення часових витрат, пов'язаних з верифікацією проектованого виробу, яка включає процедури генерації тестів, моделювання несправностей, діагностування дефектів в рамках виконання стан-дарту проектування Design for Manufacturability.
Суттєвий внесок у розвиток напряму технічної діагностики обчислювальних систем, пов'язаного з аналізом тестопридатності та засобів аналізу несправностей, внесли вчені: Р.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ТЕСТОПРИДАТНОСТІ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок