Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ ТОВАРНИМИ ЗАПАСАМИ НА ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Загрузка...

МОДЕЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ ТОВАРНИМИ ЗАПАСАМИ НА ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ ТОВАРНИМИ ЗАПАСАМИ НА ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,99 KB
Завантажень:
35
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Гордієнко Олена Сергіївна
УДК 339.144:330.45(043.3)
МОДЕЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ ТОВАРНИМИ ЗАПАСАМИ
НА ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі комп’ютерних технологій Донецького державного університету економіки і торгівлі Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Оліфіров Олександр Васильович,
Донецький державний університет економіки і торгівлі, завідувач кафедри комп’ютерних технологій
(м. Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Клебанова Тамара Семенівна, завідувач кафедри економічної кібернетики Харківського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України (м. Харків);
кандидат економічних наук, доцент Косюк Володимир Олексійович, доцент кафедри економічної кібернетики Донецького державного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Провідна установа – Київський національний економічний університет Міністерства науки і освіти України, кафедра економіко-математичних методів (м. Київ).
Захист відбудеться 29 листопада 2000 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.01 у Донецькому державному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, ауд. 101.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 27 жовтня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г. С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний етап розвитку економіки України характеризується зміною форм власності, розвитком сфери підприємництва, а також пошуком ефективних форм і методів управління. Торгівля, що представляє собою сферу обігу, є динамічною галуззю, для якої відповідність процесу економічних реформ є обов'язковою умовою успішного розвитку. У Концепції розвитку внутрішньої торгівлі України, що зараз реалізується, відзначається, що для удосконалення управління торгівлею необхідно підвищувати ефективність управління товарними запасами, покращувати інформаційне та математичне забезпечення управління торговими процесами. Таким чином, для підприємств, які ведуть торговельну діяльність, питання управління товарними запасами є в даний час одним із найбільш актуальних.
Сучасний ринок товарів народного споживання представляє собою складне економічне явище, що має деякі особливості, зокрема обумовлені споживчими властивостями різноманітних товарних груп. Специфічною товарною групою на ринку споживчих товарів є медикаменти, тому що вони відносяться до категорії життєво необхідних товарів. Соціальний аспект лікарських засобів як товару пред'являє посилені вимоги до відповідності пропозиції медикаментів попиту, а, отже, до ефективних стратегій і методів управління товарними запасами медикаментів, які можуть бути найбільш якісно розроблені шляхом використання економіко-математичного моделювання.
Дослідження і вирішення задач, пов'язаних із управлінням товарними запасами методами економіко-математичного моделювання, обумовили вибір теми, мету і задачі дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію підготовлено у відповідності зі складовою частиною держбюджетної теми “Новий зміст та методика викладання економічних дисциплін у торговельних вищих навчальних закладах” (№ держреєстрації – 0195V020009) Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, та держбюджетних тем кафедри комп'ютерних технологій “Розробка програмного забезпечення для навчальних потреб” (Д-97-14) і кафедри економіки підприємства “Розробка автоматизації робітничого місця економіста” (Д-98-3); участю у міжнародному проекті TEMPUS\TACIS T-JEP-10030-95 “Розробка навчального плану з життєздатної економіки” Донецького державного університету економіки і торгівлі ім.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ ТОВАРНИМИ ЗАПАСАМИ НА ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок