Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ

Загрузка...

РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ / сторінка 2

Назва:
РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,82 KB
Завантажень:
480
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

Результати спеціальних досліджень, виконаних у 2001 році на промислових підприємствах ТОВ "Крок ГТ" та ВАТ "Запорізький сталепрокатний завод", були отримані при особистій участі і під методичним керівництвом автора.
Мета і задачі дослідження. Розробка наукових основ удосконалення й освоєння технології волочіння з вібрацією і протинатягом дроту, а також розробка конструкцій механічних вібраційних пристроїв, пристроїв для створення протинатягу дроту і волочильного інструменту, що забезпечує гідродинамічні умови тертя в осередку деформації. Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні задачі.
1.
Розробити структурно-морфологічну порівняльну модель існуючих пристроїв для вібраційного волочіння дроту з урахуванням їх ефективності. Визначити вимоги до вібраційних пристроїв, що розроблюються.
2.
Розробити методику розрахунку напруження волочіння з урахуванням коливань і протинатягу дроту. Удосконалити методику визначення кута нахилу твірної каналу волоки радіальної форми для підвищення точності розрахунку напруження волочіння.
3.
Розробити способи і пристрої, що забезпечують ведення процесу волочіння з коливаннями і протинатягом дроту, а також визначити найбільш раціональні амплітудно-частотні характеристики зазначених коливань. Удосконалити методику розрахунку зусиль, що діють на робочий орган вібраційних пристроїв.
4.
Удосконалити волочильний інструмент у напрямку підвищення тиску мастила в деформаційній зоні з метою створення гідродинамічних умов тертя.
5.
Дослідити вплив деформаційних параметрів і протинатягу дроту на напруження волочіння і коефіцієнт тертя. Удосконалити методику експериментального визначення коефіцієнта тертя.
6.
На основі розроблених способів і пристроїв для вібраційного волочіння дроту в умовах гідродинамічного тертя в осередку деформації розробити і дослідити в промислових умовах технологію волочіння з коливаннями і протинатягом дроту.
Об'єктом дослідження є процес волочіння з вібронавантаженням і протинатягом дроту.
Предметом дослідження є теоретичне і практичне обґрунтування параметрів технології й устаткування, що забезпечують ведення вібраційного процесу волочіння в умовах гідродинамічного тертя в осередку деформації.
Методи дослідження. При виконанні експериментальної частини роботи для визначення зусилля волочіння і протинатягу застосовували метод тензометрування, метод планованого експерименту і регресійного аналізу для отримання аналітичних залежностей. При визначенні товщини шару мастила на дроті застосовували ваговий метод. Кут нахилу каналу волоки визначали вимірюванням геометричних параметрів відбитка осередку деформації на дроті. Механічні властивості металу визначали в стандартних випробуваннях на розривній машині.
При виконанні теоретичної частини роботи використовували методи математичного моделювання, метод спільного рішення рівняння рівноваги і пластичності.
Наукова новизна отриманих результатів. Наукова новизна представлена сукупністю теоретичних і практичних положень, вперше отриманих у дисертації.
1.  Удосконалено спосіб волочіння з вібраційними коливаннями і протинатягом дроту в умовах створення гідродинамічного тертя в осередку деформації, а також розроблені механічні вібраційні пристрої, що забезпечують циклічні площинні, колові й еліптичні коливання дроту.
Використання нових розробок у лабораторних умовах дозволило знизити зусилля, що діє на волоку в осьовому напрямку, на 20-30%, за рахунок збільшення кількості технологічного мастила у осередку деформації, прикладення до осередку деформації енергії знакозмінних коливань і крутного моменту, за допомогою дроту, що протягується.
2.  Удосконалено методику розрахунку напруження волочіння з урахуванням вібраційних коливань і протинатягу дроту.
Зазначена методика, на додаток до відомої, враховує напруження знакозмінних коливань, напруження, що виникають у осередку деформації від крутного моменту і згинаючі напруження.
3.  Уточнено вплив на напруження волочіння швидкості волочіння і типу волочильного інструмента шляхом врахування поправкових коефіцієнтів у теоретично розробленій формулі, а також уточнена методика визначення кута нахилу твірної каналу волоки радіальної форми, що враховує реальний профіль каналу волоки.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок