Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ

РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ / сторінка 4

Назва:
РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,82 KB
Завантажень:
480
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Опубліковані роботи відображають результати досліджень, виконаних при особистій участі автора.
Апробація результатів дисертації. Основні теоретичні і практичні положення роботи доповідалися автором на міжнародних науково-технічних і науково-практичних конференціях: "Сучасні проблеми металургії", м. Дніпропетровськ, 1999р.; "Павловские чтения", м. Москва, 2000р.; "Запоріжсталь - 2001", м. Запоріжжя, 2001р.; "Проблеми механіки гірничо-металургійного комплексу", м. Дніпропетровськ, 2002р.; "Машинобудування і техносфера ХХІ століття" м. Донецьк, 2002р.; "Пластична деформація металів", м. Дніпропетровськ, 2002р.
Публікації. Основні наукові положення, результати досліджень, висновки і рекомендації автора опубліковані в 20 наукових публікаціях, з них 11 статей у наукових фахових виданнях України, 9 патентів України на винахід.
Структура дисертації. Дисертація складається з вступу, чотирьох розділів, висновків, списку використаних джерел і додатків. Обсяг дисертації: 169 сторінок комп'ютерного тексту, у тому числі 38 рисунків, 29 таблиць; список використаних джерел складає 160 найменувань, додатки приведені на 46 сторінках.
Автор вдячний доктору технічних наук, професору Ніколаєву В.О., який допоміг у виконанні роботи і висловив корисні поради і зауваження.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
Перший розділ “Стан і перспективи розвитку вібраційних процесів волочіння" (аналіз стану питання). Перспективними напрямками, що дозволяють знизити енергосилові параметри процесу волочіння, є: удосконалення вібраційного способу волочіння із застосуванням коливань дроту низької частоти; створення протинатягу дроту на волочильних станах магазинного типу, що працюють без ковзання; удосконалення конструкцій волочильних інструментів з метою забезпечення стабільних умов гідродинамічного тертя у осередку деформації.
Важливий внесок у розвиток теорії нестаціонарного процесу волочіння внесли: Клименко В.М., Шаповал В.М., Колмогоров В.Л., Ніколаєв В.О., Яковченко О.В., Северденко В.П., Маслов В.Є., Голубєв Т.М. та ін.
При аналізі факторів, що впливають на величину напруження волочіння, встановлено, що при визначенні зазначеного напруження з протинатягом дроту в більшості випадків враховуються сили, витрачені на здійснення основної пластичної деформації; сили контактного тертя у волочильному каналі; сили протинатягу; сили, що витрачаються на здійснення додаткових зрушень.
У досліджених роботах по визначенню впливу вібрації на процес волочіння дроту, крім врахування названих вище складових, рекомендується враховувати:
-
зміну статичних сил, що використовуються для основної пластичної деформації за рахунок додаткових змінних циклічних навантажень;
-
зміну величини сили контактного тертя у волочильному каналі за рахунок циклічної зміни протинатягу дроту;
-
зміну опору деформації, що пов’язано з активацією затриманих дислокацій, внаслідок чого процес їх ковзання полегшується;
-
підвищення пластичних властивостей металу при деформації, що пов'язано зі зміною характеру його зміцнення, зменшенням тертя по площинах ковзання при поглинанні енергії коливань металом, що деформується.
Однак, ступінь впливу різних складових достатньо не вивчено.
Освоєння процесу вібраційного волочіння дроту пов'язано з необхідністю створення відповідного устаткування. Для цього розроблена структурно-морфологічна порівняльна модель існуючих пристроїв для вібраційного волочіння дроту з урахуванням їх ефективності. Визначено вимоги, що пред’являються до вібраційних пристроїв, які потребують розробки.
З проведеного аналізу видно, що процес волочіння з вібрацією і протинатягом дроту вимагає додаткового дослідження через особливості різних процесів вібрації.
Другий розділ “Розробка способів і пристроїв для вібраційного волочіння і волочіння в режимі гідродинамічного тертя”. Для інтенсифікації процесу волочіння дроту розроблено три схеми волочіння: з циклічними площинними коливаннями; з циклічними коловими коливаннями; з циклічними еліптичними коливаннями відносно лінії волочіння в процесі протягнення через волочильний інструмент (рис.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок