Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ

Загрузка...

РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ / сторінка 8

Назва:
РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,82 KB
Завантажень:
480
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
(19)
Ефективною величиною протинатягу варто вважати таку величину, при якій відношення зміни тиску металу на волоку в осьовому напрямі за рахунок застосування протинатягу до величини напруження протинатягу буде більше 0,5.
Четвертий розділ “Результати використання розробок у промисловості і дослідження їх ефективності”. З метою розробки оптимальних умов волочіння з вібронавантаженням і протинатягом дроту, спрямованих на зниження зносу волок, і оцінки економічної ефективності їх впровадження були проведені промислові випробування на ВАТ “Запорізький сталепрокатний завод” (ЗСПЗ) паралельно з удосконаленням технології волочіння з механічним видаленням окалини. Промислові випробування були реалізовані за двома варіантами: з попередньо підготовленою поверхнею дроту, що пройшла підготовчий процес травлення і вапнування; та з непідготовленою поверхнею дроту, що має окалину. Промислові випробування з використанням в якості заготівки алюмінійової катанки діаметром 9,5мм були проведені на ТОВ “Крок ГТ” (м.Запоріжжя).
На станах магазинного типу UDZSA – 2500/6 (завод ЗСПЗ) і ВС-1/550 (завод “Крок ГТ”) при виробництві дроту зі сталі Ст1кп, Ст3кп і алюмінію А0, А1 були встановлені наступні пристрої в технологічній послідовності: неприводний натяжний пристрій, що забезпечує протинатяг дроту, який сприяє як зниженню навантаження на волоку, так і поліпшенню видалення окалини; роликовий окалиновідламувач на відстані (2-3)l від волокотримача (l – відстань від волокотримача до вібраційного пристрою); вібраційний і щітковий пристрої, на відстані до волокотримача l/а=(0,0025-0,005) (а - амплітуда коливань). Щітковий пристрій при цьому забезпечує тонке очищення дроту від залишків окалини, а вібраційний пристрій створює вібрацію дроту. Для здійснення гідродинамічного режиму тертя у волокотримачі розташовується удосконалений волочильний інструмент.
У ході промислових випробувань на ЗСПЗ і “Крок ГТ” при сухому волочінні дроту визначене наступне: при волочінні з швидкістю 1,4-3,5м/с застосування поперечних коливань дроту з частотою 30об/с при амплітуді 1мм дозволяє знизити зусилля волочіння на 6-10%; при збільшенні швидкості волочіння понад 3,5м/с відбувається зменшення ефективності процесу вібрації; при використанні збірного волочильного інструмента із запірною торцевою кришкою виявлене зниження величини зусилля волочіння на 4-5%; застосування способу волочіння з протинатягом дроту призводить до зниження навантаження на волоку на 5-7% при величині приведеного напруження протинатягу 0/Т=0,1.
Комплексне використання всіх розробок дозволяє знизити зусилля волочіння на 15- 22%.
На підставі успішних промислових випробувань на підприємстві ВАТ “Запорізький сталепрокатний завод” було впроваджене вібраційне устаткування, пристрій для створення протинатягу й удосконалений волочильний інструмент в одній лінії з устаткуванням для механічного видалення окалини.
ВИСНОВКИ
У дисертаційній роботі приведені теоретичні узагальнення і нові рішення науково-технічної задачі, які полягають в розробці основ удосконаленої технології волочіння дроту на основі вібраційних коливань та протинатягу дроту з наступною деформацією дроту у волочильному інструменті, що забезпечує гідродинамічний процес волочіння.
1. Запропоновано модель структурно-морфологічного порівняння вібраційних пристроїв за двома конструктивними параметрами: типом виконавчого механізму, характером руху виконавчого механізму і шістьма технологічними параметрами: джерелом енергії, типом коливань, частотою коливань, напрямком коливань відносно осі волочіння, зоною контакту виконавчого механізму з об'єктом коливань, додатковими умовами. Модель дозволяє виконати синтез конструкції вібраційного пристрою з урахуванням приведених даних по ефективності існуючих вібраційних механізмів.
2. Узагальнено і проаналізовано існуючі методики розрахунку напруження волочіння, а також існуючі методи експериментального визначення коефіцієнта тертя при волочінні. Показано, що питання пов'язані з виведенням рівнянь зміни напружено-деформаційного стану металу і розрахунком коефіцієнта тертя при вібраційному навантаженні є мало вивченими.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок