Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ

Загрузка...

РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ

Назва:
РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,82 KB
Завантажень:
480
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТАРАТУТА КОСТЯНТИН ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 621.778
РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА
ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ
Спеціальність: 05.03.05 - процеси та машини обробки тиском
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
 
Донецьк – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Запорізькій державній інженерній академії Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
ЖУК Анатолій Якович
(Запорізька державна інженерна академія ,
завідувач кафедри механічного обладнання металургійних заводів).
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
ЯКОВЧЕНКО Олександр Васильович
(Донецький національний технічний університет, м.Донецьк, професор кафедри обробки металів тиском);
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
ЛОБАНОВ Олександр Іванович
(Державний науково-дослідний і конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім.
Я.Ю. Осади, м. Дніпропетровськ, завідувач лабораторією).
Провідна установа: Дніпродзержинський державний технічний університет, кафедра обробки металів тиском, Міністерства освіти і науки України,
м. Дніпродзержинськ.
Захист відбудеться 26.02.2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д11.052.01 Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, I навч. корп., ВАЗ.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, II навч. корп.
Автореферат розісланий 23.01.2004 р.
Вчений секретар | В.І. Алімов
спеціалізованої вченої ради Д11.052.01,
доктор технічних наук, професор


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Головною задачею сучасного виробництва дроту є підвищення конкурентоспроможності готової продукції за якістю з одночасним зниженням її собівартості. У зв'язку з зазначеним на перший план у цій галузі виходить розробка ефективної технології волочіння, при якій досягаються більш сприятливі умови волочіння металу з мінімальними енергосиловими витратами і скороченням витрат волочильного інструменту.
Актуальність теми. Волочіння в даний час залишається одним з основних методів виробництва суцільних профілів простої форми. Переваги цього способу перед іншими процесами деформування полягають у наявності відпрацьованого і серійно виробляємого технологічного устаткування, відносній простоті технологічного процесу, стабільності розмірів виробу по довжині після волочіння, нескладності переходу з одного типорозміру профілю на інший, досить високій продуктивності та порівняно невисокій вартості одиниці інструменту. Однак і тут є ряд проблем, що вимагають свого рішення, а саме скорочення числа переходів, підвищення стійкості волочильного інструмента, зниження витрат металу, електроенергії, матеріалів та ін.
Відомо ряд напрямків підвищення ефективності процесу волочіння: застосування коливань волоки чи дроту, використання протинатягу дроту, створення у осередку деформації гідродинамічних умов тертя за рахунок застосування спеціальних конструкцій волочильного інструмента.
Актуальність роботи полягає в теоретичному обґрунтуванні технологічних параметрів процесу волочіння з вібронавантаженням і протинатягом дроту в умовах гідродинамічного тертя в осередку деформації, а також удосконалюванні конструкції вібраційних пристроїв і волочильного інструмента, що дозволить у підсумку знизити собівартість дроту і підвищити його якість.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до Державної науково-технічної програми (тематика 4.3 “Підвищення надійності і довговічності машин і конструкцій”), а також відповідно до плану науково-дослідних робіт кафедри механічного обладнання металургійних заводів Запорізької державної інженерної академії за темами “Дослідження, удосконалення і розробка конструкцій металургійного устаткування і технологічних процесів” (номер держреєстрації 0102U002755), “Розробка і дослідження технічних засобів і пропозицій по зниженню ресурсоспоживання технологічними агрегатами” (номер держреєстрації 0102U006850), у яких автор брав участь як відповідальний виконавець.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РОЗРОБКА ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ТА ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВОЛОЧІННЯ ДРОТУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок