Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ВИСТАВКОВИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ВИСТАВКОВИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ВИСТАВКОВИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,87 KB
Завантажень:
14
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
УДК: 339.138 + 659.15 (477.62)
Фарберов Веніамін Ісакович
ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ВИСТАВКОВИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ
Специальність 08.06.01- Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2002
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті економіки промисловості НАН України (м. Донецьк), відділі проблем охорони праці і соціальної політики.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Бєлопольський Микола Григорович,
Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк),провідний науковий співробітник сектора проблем планування в промисловості
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Прокопенко Микола Дмитрович,
Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк), головний науковий співробітник відділу проблем регіональної економіки
кандидат економічних наук
Єськов Олексій Леонтійович,
ЗАТ „Новокраматорський машинобудівний завод” (м. Краматорськ), начальник відділу організації труда і заробітної плати.
Провідна організація - Донецький державний університет економіки і торгівлі ім.М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), кафедра маркетингу та комерційної справи.
Захист відбудеться " 31 " жовтня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, Донецьк, вул. Універ-ситетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий "27 " вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М. Кузьменко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З початку 90 – х років XX століття в Україні діють різні види маркетингових комунікацій, однак виставкова діяльність не одержала досить достатнього розвитку. Разом з тим у даний час в Україні у виставках є велика потреба, оскільки вони є одним з ефективних засобів вирішення питань промислової політики органами державного і місцевого управління, а також об'єднаннями представників ділових кіл суспільства. Участь у виставках дозволяє новим господарським формуванням, що намагаються завоювати ринкові позиції, заявити про себе та визначити свій сегмент ринку. У той же час виставки інформують споживача про появу на ринку нових видів товарів і послуг.
Крім того, виставки за участю іноземних фірм у регіонах відіграють істотну роль у розширенні зовнішньоекономічних зв'язків. З одного боку, значна кількість зарубіжних партнерів розглядають виставки як найбільш прийнятну форму заявити про свою продукцію і знайти партнерів на українському ринку. З іншого боку, для українських підприємців це один із досить дешевих способів установити контакти і представити свої можливості іноземним партнерам.
Необхідність розробки і практичної реалізації напрямів розвитку виставково-ярмаркової діяльності в Україні на основі створення цілісної системи державного і регіонального регулювання як ефективного організаційно-економічного інструментарію свідчить про важливість і актуальність проблеми.
Дослідження показали, що глибоких фундаментальних наукових праць і практичних рекомендацій з проблеми розвитку виставково-ярмаркової діяльності в трансформаційній економіці недостатньо. Об'єктивна необхідність подальшого удосконалення економічних і маркетингових методів управління виставковою діяльністю на рівні підприємства для використання і зростання економічного потенціалу учасників, організаторів і відвідувачів виставки, з одного боку, і забезпечення практичного сприяння одержанню комерційного ефекту та засобів для розвитку інноваційної й інвестиційної діяльності в промисловості, з іншого боку, визначили актуальність і спрямованість даного дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до наукових досліджень Інституту економіки промисловості НАН України: тема "Організаційно-економічний механізм технологічного оновлення в умовах конверсії” (номер державної реєстрації 0198U005737, 1998-2001 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ВИСТАВКОВИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок