Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ПРАЦІ СТАРОПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ

РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ПРАЦІ СТАРОПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ

Назва:
РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ПРАЦІ СТАРОПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,07 KB
Завантажень:
465
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Хлистік Андрій Степанович
УДК 331.5:332.1
РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ПРАЦІ СТАРОПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ
Спеціальність 08.09.01 – демографія, економіка праці,
соціальна економіка і політика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі управління персоналом і економіки праці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, доцент
Шаульська Лариса Володимирівна,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри управління персоналом
і економіки праці.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Семикіна Марина Валентинівна, Кіровоградський національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри економіки праці та менеджменту;
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Лісогор Лариса Сергіївна, Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України (м.Київ), провідний науковий співробітник відділу досліджень людського розвитку.
Провідна установа:
Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра управління персоналом і економіки праці.
Захист відбудеться 11 січня 2007 року о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.03 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 186, ауд. 409.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83055, м.Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий “8” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент С.П.Калініна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Можливість динамічного та успішного розвитку ринкової економіки України значною мірою обумовлена ефективністю функціонування ринку праці. Виконуючи важливі функції в сучасній економіці, ринок праці забезпечує залучення та ефективне використання у суспільному секторі економіки головної продуктивної сили суспільства – трудових ресурсів, а також опосередковує процес їх відтворення. В Україні ринок праці поки що не забезпечує ефективну реалізацію притаманних йому функцій, про що свідчить високий рівень безробіття, низька вартість робочої сили, неповне використання наявного людського капіталу. Сучасна стратегія розвитку України вимагає не тільки структурних перетворень і високої якості робочої сили, але й суттєвого удосконалення функціонування національного ринку праці та його регіональних структурних підрозділів.
Теоретичні основи регулювання ринку праці закладені у працях відомих вчених А. Маршалла, Дж. Кейнса, П. Самуельсона, Е.Дж. Долана, Д. Линдсей, У. Мітчела, П. Друкера та інших. В Україні дослідженням теоретичних і практичних проблем ринку праці займається значне коло науковців: О.Ю. Амосов, О.І. Амоша, В.П. Антонюк, С.І. Бандур, Д.П. Богиня, І.К. Бондар, О.С. Власюк, Б.М. Данилишин, М.І. Долішній, В.Г. Герасимчук, О.А. Грішнова, Т.А. Заяць, С.П. Калініна, А.М. Колот, Е.М. Лібанова, Л.С.Лісогор, Н.Д. Лук’янченко, О.В. Мандибура, В.М. Новіков, В.В. Онікієнко, І.Л. Петрова, В.М. Петюх, У.Л. Садова, Л.К. Семів, М.В.Семикіна, В.М. Шаленко, Л.В. Шаульська, Л.С. Шевченко, А.А. Чухно та інші. Їх дослідження суттєво поглибили загальну теорію ринку праці, виявили особливості та проблеми становлення і функціонування ринку праці в Україні, допомогли розбудові законодавчої бази та організаційно-економічного механізму розвитку ринку праці як на національному, так і на регіональному рівні.
В той же час недостатньо опрацьованими залишаються проблеми розвитку окремих типів регіональних ринків праці, у тому числі старопромислових регіонів України.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ПРАЦІ СТАРОПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок