Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> моделювання комплексів машин для основного обробітку ҐРУНТУ в системі сівозмін

Загрузка...

моделювання комплексів машин для основного обробітку ҐРУНТУ в системі сівозмін

Назва:
моделювання комплексів машин для основного обробітку ҐРУНТУ в системі сівозмін
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,00 KB
Завантажень:
33
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Українська академія аграрних наук
Національний науковий центр „Інститут механізації та електрифікації сільського господарства”
(ННЦ „ІМЕСГ”)
БОНДАР СЕРГІЙ МИРОНОВИЧ
УДК 631.31.001.57:631.582
моделювання комплексів машин для основного обробітку ҐРУНТУ в системі сівозмін


05.05.11 - машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва


АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Глеваха – 2005


Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України
Мельник Іван Іванович,
завідувач кафедри експлуатації техніки та інженерного менеджменту Національного аграрного університету.
Офіційні опоненти: | академік УААН, доктор сільськогосподарських наук, професор
Лінник Микола Кіндратович,
заступник академіка-секретаря відділення механізації та електрифікації Української академії аграрних наук;
кандидат технічних наук, доцент
Пастухов Валерій Іванович,
декан факультету механізації сільського господарства Харківського національного технічного університету сільського господарства Міністерства аграрної політики України.
Провідна установа: | Львівський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, кафедра експлуатації машинно-тракторного парку, м. Львів.
Захист відбудеться 6 липня 2005 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .358.01 у Національному науковому центрі „Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” за адресою: 08631, Київська обл., Васильківський р-н., смт Глеваха, вул. Вокзальна, , кім. .
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру „Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” за адресою: 08631, Київська обл., Васильківський р-н., смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11.
Автореферат розісланий 3 червня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В. Адамчук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сільське господарство України має стійку тенденцію до багатогранності організаційних форм. Відповідно до цього змінюються умови використання окремих машинних агрегатів та в цілому комплексів машин. Комплекси машин, які використовуються протягом останніх десятиліть, не завжди відповідають новим виробничим відносинам, чинникам економічної, екологічної й енергетичної доцільності. Разом із тим вимоги інженерно-технічних рішень невпинно зростають, що обумовлено високою ціною помилки при використанні високопродуктивних і високовартісних засобів механізації.
Існуючі методи моделювання комплексів машин для основного обробітку ґрунту, обґрунтування їх роботи та режимів ефективного використання не в усіх випадках прийнятні. Дуже рідко комплекси машин для основного обробітку ґрунту розглядаються й оцінюються в системі сівозміни господарства. Отже, особливої актуальності набувають наукові дослідження й розробки, які сприяють забезпеченню ефективності механізованих технологічних процесів обробітку ґрунту шляхом вмотивованого використання машинних агрегатів і комплексів машин у системі сівозміни з обов’язковим виваженим урахуванням техніко-економічних умов і природно-виробничих ознак аграрних господарств.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана на кафедрі експлуатації техніки та інженерного менеджменту НАУ у відповідності до плану науково-дослідних робіт на основі держбюджетних тем: „Оптимізація технологічних процесів і комплексів машин для вирощування зерна в господарствах України різних організаційних форм”, державна реєстрація 0100U002341 (2000-2004); “Розробити раціональні технологічні процеси обробітку ґрунту та сівби зернових культур на базі багатофункціональних технічних засобів”, державна реєстрація 0197U017943 (2001-2005); „Розробити ресурсозберігаючі технології і технічні засоби виробництва сільськогосподарської продукції для нехарчових цілей”, державна реєстрація 0102U006205 (2001-2005).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: моделювання комплексів машин для основного обробітку ҐРУНТУ в системі сівозмін

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок