Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ ВІДНОВЛЕННЯ ДІАСТОЛІЧНОЇ ФУНКЦІЇ ЛІВОГО ШЛУНОЧКА У ХВОРИХ З ХРОНІЧНИМИ ФОРМАМИ ІХС ПІСЛЯ ОДНОСУДИННОГО КОРОНАРНОГО СТЕНТУВАННЯ

Загрузка...

ОСОБЛИВОСТІ ВІДНОВЛЕННЯ ДІАСТОЛІЧНОЇ ФУНКЦІЇ ЛІВОГО ШЛУНОЧКА У ХВОРИХ З ХРОНІЧНИМИ ФОРМАМИ ІХС ПІСЛЯ ОДНОСУДИННОГО КОРОНАРНОГО СТЕНТУВАННЯ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ВІДНОВЛЕННЯ ДІАСТОЛІЧНОЇ ФУНКЦІЇ ЛІВОГО ШЛУНОЧКА У ХВОРИХ З ХРОНІЧНИМИ ФОРМАМИ ІХС ПІСЛЯ ОДНОСУДИННОГО КОРОНАРНОГО СТЕНТУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,74 KB
Завантажень:
448
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР“
ІНСТИТУТ КАРДІОЛОГІЇ ІМЕНІ АКАДЕМІКА М.Д. СТРАЖЕСКА”
 
ЧУБКО НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА
УДК: 616.127-005.4-036.12+ 616.124. 616.13/.14-089.844
ОСОБЛИВОСТІ ВІДНОВЛЕННЯ ДІАСТОЛІЧНОЇ ФУНКЦІЇ ЛІВОГО ШЛУНОЧКА У ХВОРИХ З ХРОНІЧНИМИ ФОРМАМИ ІХС ПІСЛЯ ОДНОСУДИННОГО КОРОНАРНОГО СТЕНТУВАННЯ
14.01.11 – Кардіологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному науковому центрі “Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска” АМН України, м. Київ.
Науковий керівник:–
доктор медичних наук, професор Лутай Михайло Іларіонович, Національний науковий центр “Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска” АМН України, завідуючий відділу атеросклерозу та хронічної ішемічної хвороби серця.
Офіційні опоненти:–
доктор медичних наук, професор Сичов Олег Сергійович, Національний науковий центр “Інститут кардіології імені акад. М.Д. Стражеска” АМН України, завідуючий відділом аритмій серця, м. Київ;–
доктор медичних наук, Фуркало Сергій Миколайович, завідуючий відділом ендоваскулярної хірургії та ангіографії Інституту хірургії та трансплантології АМН України, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться “ _____ ” _________________2007 року о _______ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.616.01 при Національному науковому центрі “Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска” АМН України за адресою: 03680, м. Київ, вул. Народного ополчения, 5.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска” АМН України (03680, м. Київ, вул. Народного Ополчення, 5).
Автореферат розісланий „ _____” _________________2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.І. Деяк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ішемічна хвороба серця (ІХС) залишається великою медичною проблемою, пов’язаною з високим рівнем інвалідизації та смертності при цій патології в більшості індустріальних країн світу. Основною причиною ІХС є обструктивне ураження коронарних артерій (КА), пов’язане з утворенням атеросклертичної бляшки в просвіті судин.
Одним з основних методів лікування хворих з хронічною дисфункцією лівого шлуночка (ЛШ), обумовленою ішемією і гібернацією міокарда, є його реваскуляризація. На сьогоднішній день стратегічний підхід до лікування ІХС зазнав змін. Якщо ще зовсім недавно основними методами лікування коронарних уражень вважалися аортокоронарне шунтування та медикаментозна терапія і лише на третьому місці були перкутанні коронарні втручання, то зараз інтервенційний метод у ряді країн став одним з провідних (Serruys P.W., Unger2004).
Сьогодні найбільш ефективним і найменш травматичним методом реваскуляризації при лікуванні коронарних уражень вважається перкутанне коронарне втручання або коронарне стентування (КС) (Serruys P.W., 2004; Grube2005) на тлі активної антиагрегантної та гіполіпідемічної терапії.
Останніми роками увагу багатьох досліджень привертає можливість вивчення діастолічної функції лівого шлуночка (ДФ ЛШ). Встановлено, що порушення розслаблення і наповнення шлуночків серця в діастолу є найбільш ранніми ознаками практично всіх органічних захворювань серця (Абдулаев Р.Я., 2002; Амосова Е.Н., 2001; Aggarwal A., Brown K.A., 2005) і реєструються задовго до розвитку порушення скоротливої активності міокарда і клінічної симптоматики серцевої недостатності (Appleton C.P., 2000). Ці факти стали підставою для формування так званої концепції “дисфункції діастоли” серця і є предметом інтенсивного вивчення (Alexanderson E., 2001; Aggarwal A., 2005). До патологічних станів, що найпереконливіше демонструють теоретичну спроможність цієї концепції, належить ІХС. Інтерес до цієї проблеми ґрунтується на тому, що у ряді досліджень продемонстрована важлива роль порушення ДФ ЛШ у розвитку серцевої недостатності у хворих на ІХС.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ВІДНОВЛЕННЯ ДІАСТОЛІЧНОЇ ФУНКЦІЇ ЛІВОГО ШЛУНОЧКА У ХВОРИХ З ХРОНІЧНИМИ ФОРМАМИ ІХС ПІСЛЯ ОДНОСУДИННОГО КОРОНАРНОГО СТЕНТУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок