Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГРАНИЧНА РІВНОВАГА НЕОДНОРІДНИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ ТА СФЕРИЧНИХ ОБОЛОНОК З ТРІЩИНАМИ

ГРАНИЧНА РІВНОВАГА НЕОДНОРІДНИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ ТА СФЕРИЧНИХ ОБОЛОНОК З ТРІЩИНАМИ

Назва:
ГРАНИЧНА РІВНОВАГА НЕОДНОРІДНИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ ТА СФЕРИЧНИХ ОБОЛОНОК З ТРІЩИНАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,94 KB
Завантажень:
167
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРИКЛАДНИХ ПРОБЛЕМ МЕХАНІКИ І МАТЕМАТИКИ
ім. Я.С. ПІДСТРИГАЧА
РОСТУН
Микола Йосифович
УДК 539.3
ГРАНИЧНА РІВНОВАГА НЕОДНОРІДНИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ ТА СФЕРИЧНИХ ОБОЛОНОК З ТРІЩИНАМИ
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Львів – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України.
Науковий керівник | доктор фізико-математичних наук, професор
Кушнір Роман Михайлович
Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України,
директор Інституту.
Офіційні опоненти: | доктор фізико-математичних наук, професор
Довбня Катерина Миколаївна,
Донецький національний університет МОН України, м. Донецьк, професор кафедри прикладної механіки і комп’ютерних технологій;
доктор фізико-математичних наук, професор
Саврук Михайло Петрович,
Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, м. Львів, завідувач відділу механіки композиційних матеріалів.
Захист відбудеться " 12 " травня 2008 року о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.195.01 в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України за адресою: 79060, м. Львів, вул. Наукова, 3-б.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України за адресою: 79060, м. Львів, вул. Наукова, 3-б.
Автореферат розіслано " 10 " квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор фізико-математичних наук О.В. Максимук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасній техніці широке застосування знаходять вироби та елементи конструкцій з неоднорідних матеріалів, зокрема, кусково-однорідні (з різними фізико-механічними властивостями складових), неоднорідні за товщиною. Під час їх виготовлення та функціонування на них діють різні зовнішні чинники, у всій структурі чи у її окремих частинах внаслідок протікання процесів різноманітної фізичної природи можуть виникати певні дефекти. Все це необхідно враховувати при оцінці міцності та надійності таких технічних систем – як на етапі їх розробки і проектування, так і для прогнозування їх довготривалої та безпечної експлуатації.
Розробці теорії та методів розв’язування задач механіки руйнування для тіл з дефектами значну увагу приділено у працях В.М.Александрова, О.Є.Андрейківа, Л.Т.Бережницького, В.В.Божидарніка, Н.Д.Вайсвельд, П.М.Вітвіцького, Д.В.Грилі-цького, В.Т.Грінченка, В.С.Гудрамовича, О.М.Гузя, О.П.Дацишин, К.М.Довбні, С.О.Калоєрова, А.О.Камінського, В.І.Кир’яна, Г.С.Кіта, О.С.Космодаміанського, А.Я.Красовського, Р.М.Кушніра, А.О.Лебедєва, М.Я.Леонова, О.М.Лінькова, Л.М.Ло-банова, В.В.Лободи, Т.Л.Мартиновича, Р.М.Мартиняка, В.В.Мелешка, В.В.Миха-ськіва, Є.М.Морозова, М.Ф.Морозова, З.Т.Назарчука, М.М.Николишина, О.В.Оні-щука, В.К.Опанасовича, І.В.Ориняка, В.А.Осадчука, В.В.Панасюка, В.З.Партона, Я.С.Підстригача, В.Г.Попова, Г.Я.Попова, Н.Б.Ромаліса, Г.М.Савіна, М.П.Саврука, В.П.Силованюка, Л.І.Слепяна, М.М.Стадника, М.Г.Стащука, Г.Т.Сулима, В.П.Таму-жа, В.Т.Трощенка, А.Ф.Улітка, М.В.Хая, Г.П.Черепанова, І.С.Чернишенка, В.М.Че-хова, О.М.Шаблія, В.А. Шалдирвана, І.П.Шацького, В.І.Шваб’юка, М.Ю.Швайка, В.П.Шевченка, С.Я.Яреми, П.В.Яснія, F. Delale, D.S.Dugdale, F.Erdogan, J.D.Eshelby, E.S.Folias, G.R.Irwin, N.M.Wang та інших.
Дослідження напружено-деформованого стану і граничної рівноваги тонких оболонок з тріщинами відображені у низці робіт вітчизняних і зарубіжних авторів. Достатньо повний аналіз цих робіт наведено, зокрема, у монографіях В.В.Панасюка, М.П.Саврука, О.П.Дацишин; М.П.Саврука; Я.М.Григоренка; В.А.Осадчука; Р.М.Ку-шніра, М.М.Николишина, В.А.Осадчука; у двохтомнику під редакцією Муракамі, а також в оглядових статтях Я.С.Підстригача, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ГРАНИЧНА РІВНОВАГА НЕОДНОРІДНИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ ТА СФЕРИЧНИХ ОБОЛОНОК З ТРІЩИНАМИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок