Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ ФУНКЦІЙ ВПЛИВУ В ЗАДАЧАХ ДИНАМІКИ ПРУЖНИХ СИСТЕМ ІЗ ЗМІННИМ РОЗПОДІЛОМ ПАРАМЕТРІВ

ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ ФУНКЦІЙ ВПЛИВУ В ЗАДАЧАХ ДИНАМІКИ ПРУЖНИХ СИСТЕМ ІЗ ЗМІННИМ РОЗПОДІЛОМ ПАРАМЕТРІВ

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ ФУНКЦІЙ ВПЛИВУ В ЗАДАЧАХ ДИНАМІКИ ПРУЖНИХ СИСТЕМ ІЗ ЗМІННИМ РОЗПОДІЛОМ ПАРАМЕТРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,71 KB
Завантажень:
239
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРИКЛАДНИХ ПРОБЛЕМ МЕХАНІКИ І МАТЕМАТИКИ
ім. Я.С. ПІДСТРИГАЧА
 
СОРОКАТИЙ МИКОЛА ІВАНОВИЧ
УДК 539.3
ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ ФУНКЦІЙ ВПЛИВУ В ЗАДАЧАХ ДИНАМІКИ ПРУЖНИХ СИСТЕМ ІЗ ЗМІННИМ РОЗПОДІЛОМ ПАРАМЕТРІВ
01.02.04 - механіка деформівного твердого тіла
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Львів-2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України і у Національному університеті “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Кушнір Роман Михайлович,
Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, директор Інституту
Офіційні опоненти: | доктор фізико-математичних наук, професор
Григоренко Олександр Ярославович,
Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України,
завідувач відділу обчислювальних методів;
 
кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Марчук Михайло Володимирович,
Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, завідувач відділу механіки тонкостінних елементів конструкцій
Провідна установа: | Львівський національний університет ім. Івана Франка, кафедра механіки, Міністерство освіти і науки України, м. Львів
Захист відбудеться “_11____” _липня_____ 2005 року о “_15__” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.35.195.01 в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України за адресою: 79060, м. Львів, вул. Наукова, 3-Б.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України за адресою: 79060, м. Львів, вул. Наукова, 3-Б.
Автореферат розісланий “_10____” __червня______________ 2005р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор фізико-математичних наук Р.М. Мартиняк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Постійно зростаючі вимоги до забезпечення надійного функціонування механізмів і конструкцій, що перебувають під дією різного типу навантажень, спричиняють потребу дослідження їх динамічної поведінки. Це вимагає розробки ефективних методів дослідження динамічних властивостей пружних систем, передусім аналітичних, і отримання на їх основі розрахункових формул для оцінки впливу різноманітних геометричних, жорсткісних і масових факторів, властивостей середовища та ін. на коливання та стійкість деформівних систем.
Важливість розробки нових підходів до вирішення цієї проблеми з ростом швидкостей, рівня навантажень і зумовлених ними напружень при підвищенні експлуатаційних вимог та урізноманітненні використовуваних конструкційних рішень і надалі зростатиме. Значний внесок у поглиблення постановки задач і здійснення досліджень у цьому напрямку зробили Андрейків О.Є., Болотін В.В., Василенко М.В., Горошко О.О., Горшков А.Г., Григолюк Е.І., Грінченко В.Т., Григоренко О.Я., Григоренко Я.М., Гузь О.М., Динник О.М., Ішлінський О.Ю., Коляно Ю.М., Конашенко С.І., Кубенко В.Д., Лазарян В.А., Образцов І.Ф., Пелех Б.Л., Підстригач Я.С., Тимошенко С.П., Улітко А.Ф., Чернуха Ю.А., Шульга М.О.
Побудова і числове дослідження моделей динамічних систем істотно ускладнюється, коли вони, крім неперервних, мають ще й зосереджені чинники (дискретні маси та осцилятори), а досліджувані характеристики залежать від різноманітних параметрів. Дослідженням у цьому напрямку протягом останнього часу присвячено низку робіт. Зокрема, вивчення складених стержнів здійснене у роботах Белова О.Ю., Дейнеки В.С., Сергієнка І.В., Сисоєва Ю.Г., Bert C.W., Zeng H.J.; пружні системи із приєднаними елементами вивчали – Гордієнко Б.А., Гордієнко Е.П., Сівак В.В., Сівак В.Ф., Троценко Ю.В., Шульга О.М., Jiang J.S., Wang D., Zhang W.H.; розвитку нових аналітичних та аналітико-числових методів стосуються також праці Алейнікова І.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ ФУНКЦІЙ ВПЛИВУ В ЗАДАЧАХ ДИНАМІКИ ПРУЖНИХ СИСТЕМ ІЗ ЗМІННИМ РОЗПОДІЛОМ ПАРАМЕТРІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок