Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КАПОТЕНУ, КАРДІЛУ ТА ТІОТРИАЗОЛІНУ У ХВОРИХ ІЗ ХРОНІЧНОЮ СЕРЦЕВОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ, ЩО ПЕРЕБІГАЄ НА ФОНІ ГІПЕРТОНІЧНОЇ ХВОРОБИ І СИМПТОМАТИЧНОЇ НИРКОВОЇ АРТЕРІАЛЬНОЇ ГІПЕРТЕНЗІЇ

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КАПОТЕНУ, КАРДІЛУ ТА ТІОТРИАЗОЛІНУ У ХВОРИХ ІЗ ХРОНІЧНОЮ СЕРЦЕВОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ, ЩО ПЕРЕБІГАЄ НА ФОНІ ГІПЕРТОНІЧНОЇ ХВОРОБИ І СИМПТОМАТИЧНОЇ НИРКОВОЇ АРТЕРІАЛЬНОЇ ГІПЕРТЕНЗІЇ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КАПОТЕНУ, КАРДІЛУ ТА ТІОТРИАЗОЛІНУ У ХВОРИХ ІЗ ХРОНІЧНОЮ СЕРЦЕВОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ, ЩО ПЕРЕБІГАЄ НА ФОНІ ГІПЕРТОНІЧНОЇ ХВОРОБИ І СИМПТОМАТИЧНОЇ НИРКОВОЇ АРТЕРІАЛЬНОЇ ГІПЕРТЕНЗІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,10 KB
Завантажень:
218
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Пузік Світлана Григорівна
УДК 616.12 - 008.46 - 085 - 07
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КАПОТЕНУ,
КАРДІЛУ ТА ТІОТРИАЗОЛІНУ У ХВОРИХ ІЗ
ХРОНІЧНОЮ СЕРЦЕВОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ,
ЩО ПЕРЕБІГАЄ НА ФОНІ ГІПЕРТОНІЧНОЇ
ХВОРОБИ І СИМПТОМАТИЧНОЇ НИРКОВОЇ
АРТЕРІАЛЬНОЇ ГІПЕРТЕНЗІЇ
14.01.11 - кардіологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Запоріжжя - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькому державному інституті удосконалення лікарів
МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Кошля Володимир Іванович,
Запорізький державний інститут
удосконалення лікарів, завідувач
кафедри сімейної медицини.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Сиволап Віктор Денисович,
Запорізький державний медичний університет, завідувач кафедри
факультетської терапії;
доктор медичних наук, професор Василенко Анатолій Митрофанович,
Дніпропетровська державна медична академія, завідувач кафедри терапії і
лабораторної діагностики факультету післядипломної освіти.
Провідна установа
Інститут кардіології ім. акад. М.Д.Стражеска АМН України, м. Київ.
Захист відбудеться “25 “ жовтня 2000 р. о 13 00 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 17.600.02 у Запорізькому державному медичному
університеті (69035, м.Запоріжжя, проспект Маяковського, 26).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Запорізького державного
медичного університету (69035, м.Запоріжжя, проспект Маяковського, 26).
Автореферат розісланий “ 24 “ вересня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, професор Волошин М.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Хронічна серцева недостатність займає особливе місце в сучасній кардіології. Це пов'язано з великою поширеністю захворювання, ранньою втратою працездатності і значним скороченням тривалості життя хворих (Визир В.А., Беруш А.Е.,2000; Бобров В.О., Дорог А.П., 1996; Либис Р.А., Коц Я.И.,1995; Kannel W.B., Bilanger A.J.,1991).
Смертність від серцево-судинних захворювань в Україні склала в 1998 році в загальній структурі смертності 58%, це свідчить, що в нашій країні більше половини людей помирає від захворювань серця і судин (Дзяк Г.В., Коваль Е.А., 1999).
Сьогодні стало очевидним, що надії, які були спрямовані на застосування таких лікарських засобів, як периферичні вазодилятатори, глікозидні і сечогінні препарати, виправдали себе частково, тому що у світі спостерігається парадоксальне збільшення кількості хворих на хронічну серцеву недостатність (Воронков Л.Г., Яновський Г.В., Рябенко Д.В., 1998; Parameshwar J., Poole-Wilson P.A., Sutton G.C. 1992).
На сучасному етапі велика увага приділяється взаємозв'язку серцевої недостатності та артеріальної гіпертензії, тому що однією з причин смерті хворих із підвищеним артеріальним тиском є серцева недостатність (Поливода С.Н., 1999; Селивоненко В.Г. и соавт., 1997; Сиренко Ю.М. и соавт., 1999; Kannel W. P., Bilanger A. J. 1991). Збільшення систолічного артеріального тиску на 1 від вихідного рівня корелює підвищенням ризику розвитку серцевої недостатності на 2,5 - 4,5 (Малая Л.Т., Горб Ю.Г., Рачинський И.Д.,1994).
В Україні на долю артеріальної гіпертензії припадає 41% від всіх захворювань серцево-судинної системи (Коваленко В.Н., Свищенко Е.П., Смирнова И.П., 1999).
В зв'язку з цим, проблема життя і поліпшення його якості у хворих із хронічною серцевою недостатністю, що перебігає на фоні артеріальної гіпертензії, залишається дуже актуальною. Розробка ефективних видів терапії у хворих на хронічну серцеву недостатність та артеріальну гіпертензію і в даний час перебуває в полі зору кардіологів усього світу ( Richardson M., Cockburn N., Cleland J.G.F., 1999; Оганов Р.Г., 1997; Наказима Х., 1995).
Успіх у лікуванні таких хворих може бути досягнутий шляхом глибокого вивчення механізмів формування серцевої недостатності у хворих з артеріальними гіпертензіями з урахуванням біохімічних порушень (Визир А.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КАПОТЕНУ, КАРДІЛУ ТА ТІОТРИАЗОЛІНУ У ХВОРИХ ІЗ ХРОНІЧНОЮ СЕРЦЕВОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ, ЩО ПЕРЕБІГАЄ НА ФОНІ ГІПЕРТОНІЧНОЇ ХВОРОБИ І СИМПТОМАТИЧНОЇ НИРКОВОЇ АРТЕРІАЛЬНОЇ ГІПЕРТЕНЗІЇ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок